Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tartasz házinyulat és le...

Tartasz házinyulat és le szoktátok vágni a Házinyulat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Amikor kicsike voltam, anno 15 éve volt nekünk 2 is. Apa hozta nekem, egy tarka volt és egy szép barna színű. Nagyon szerettem őket. Akkor még nem tudtam hogy mi fog velük történni. Eljött a húsvét és .........:/

De 1 éve megint van egy tarka és azóta még mindig velünk van! : ) /most is jön a húsvét, de szerencsére apa nem lesz itthon xD/

2011. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hehe. :) ez jóó:D szóval akkor idén megmarad a nyusziid :)
2011. ápr. 17. 12:23
 3/7 anonim válasza:
figyelj a rendes magyar ember az megeszi a nyulat mert régi étkezésünkhöz hozzá tartozik olyan mint a marha sertés fácán vaddisznó dámvad stb.A házinyulak direkt erre lettek kitenyésztve(nem a törpékre gondolok), ha etél már házinyulat jól elkészítve akkor tudod hogy finom és egészséges olyan mitn a hall. mi tenyésszük is őket és fogyasszuk is nincs vele semmi gond.
2011. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát én egy falatot se bírnék enni nyúlból... túl cuki hozzá :) de lehet, h csak én vagyok ilyen finnyás
2011. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:)
2011. ápr. 18. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is vannak nyulak tenyésszük őket saját használatra tehát mi is levágjuk őket, szerintem a nyuszik az egyik legcukibb állat én nagyon szeretem őket de azért vannak hogy megegyük...
2012. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is nagyon aranyosak :)

Mi is levágjuk őket és eladjuk. Vagy épp megesszük..

2012. febr. 12. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!