Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi mindenről gondoskodjak, ha...

Mi mindenről gondoskodjak, ha törpenyulat szeretnék tartani?

Figyelt kérdés

Húsvétra egy kis törpenyuszit kapok a barátomtól. Mit érdemes vennem hozzá? Hogyan szoktassam szobatisztaságra? Inkább száraz kaját, vagy zöldségeket érdemes neki adni? Kell neki védőoltás?

Te jó ég, milyen régóta vágyom egy nyuszira. Nem szeretném elszúrni! :)

Előre is köszi a válaszokat! :)


2011. ápr. 17. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát a kérdés hogy hol fogod tartani, bent vagy kint?


Bentre kell egy igen nagy ketrec, és ha fiu akkor kasztráltatnod kell mert büdös lesz. nyulaknak van egy halom oltás azok is kellenek neki.


Kell neki szárazkaja és répa is, de rengeteg friss dolog puffaszt és bele is halhat. Szerintem keress egy olyan oladalt ahol kimondottan nyuszikkal foglalkoznak, és annak tartásáról írnak.


Nyuszit tartani elég sokba kerül meddigre mindent megveszel, és pl ha kuty van vagy macska az kiveheti a böréböl is.

2011. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

ezeken az oldalakon találsz minden kérdésedre választ... én is ezeket bújtam a nyuszi megérkezése előtt...

a torpenyul.hu-n vannak fórumok is, ott is nagyon sok okos tanáccsal látnak el hozzáértők :) tapasztalt gazdik és tenyésztők

2011. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!