Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha 1x a sarokba pisilt a...

Ha 1x a sarokba pisilt a nyuszim, akkor ha odateszem neki az alomtálcát mindig oda fog pisilni?

Figyelt kérdés

És az alomtálcában mi legyen? Macskaalomra gondoltam, de a szemcséset nem eszi meg?


7 hetes nyuszicsajszim van :)


2011. ápr. 18. 06:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én füvet téptem neki régen, aztán ilyen füveket hoztam haza zacskóban és volt egy szemeteskukám olyan ami lukacsos körben, abba raktam, hogy ne rothadjon be és ne kelljen állandóan mennem füvet szedni. Abba megvolt egy hétig is a fű, legfeljebb kiszáradt.


Alá meg lehet hogy raktam papírt, arra már nem emlékszem.

De vehetsz pl állatosnál szénát is.


Nemhiszem hogy jó a macskaalom, hátha hülye és megeszi, nehogy valami baja legyen tőle.

2011. ápr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fapellet a legjobb! tiszta, teljesen szagtalan és nagyon jól beszívja a vizeletet! egyébként akkor pisil bele, ha ott érzi a szagát! ha pisil valahová, kiveszel egy szem pelletet az alomból, felitatod vele a pisit, és így hamarosan meg fogja szokni, hogy ott van mindig a szag. ja, és ha máshova pisil, takarítsd fel ecettel, hogy az almon kívül sehol ne legyen szaga. az enyém is 8 hetes, sok türelem fog kelleni hozzá! az enyém már több mint 1 hete csak az alomba pisilt, erre pont tegnap este volt 2 baleset is. úgyhogy türelem és kitartás! sok sikert!
2011. ápr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja, és még annyi, hogy macskaalmot hanyagold, metr a nyuszi mindent megkóstol, és abban vannak számára mérgező anyagok!!!
2011. ápr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anne12 válasza:

Ez csak saját tapasztalat, nem tudom, hogy általánosságban is igaz-e :)

Az én nyuszijaim is kijelöltek maguknak egy sarkot a ketrecben, bár ott éppen csak faforgács volt, nekik nem volt külön alomtálcájuk. Szerintem az a legegyszerűbb, ha az alomtálcát beteszed, és betemeted forgáccsal, akkor talán a nyuszid is visszamegy oda :)

2011. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!