Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor fog megbarátkozni a...

Mikor fog megbarátkozni a törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés
2 napja van nálam és elég félénk ,zizegő hangot ad ki,ha meg akarom fogni amit persze meg is értek, mert még új a háznál...de arra lennék kíváncsi, hogy még mennyi ideig fog ez így menni?
2011. ápr. 18. 08:51
 1/4 Anne12 válasza:

Attól is függ, mekkora. Ha már "felnőtt", de soha életében nem simogatták, vagy nincs hozzászoktatva az emberi érintéshez, akkor valószínűleg te sem tudod már megváltoztatni, bele kell törődnöd, hogy nem kedveli, ha hozzáérsz.

A félénksége szerintem pár napon belül elmúlik, csak hagyd békén, ha azt szeretné, és ne erőszakoskodj vele - ha gondolod, próbáld étellel kicsalogatni ;)

2011. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Anne12 válasza:
*mármint úgy értem, a házából, vagy ahová bebújt. Nem a ketrecből :D
2011. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen a félelmét kajával hamar el tudod venni.Az hogy megbízzon benned, az már több idő.Az pedig hogy szeressen...Próbáld meg kiismerni a személyiségét.:)Volt olyan hörim,aki szerette a dögönyözést.Volt olyan aki utálta ha dögönyöztem,a játékokat viszont,amiket csináltam neki imádta.Volt olyan is aki elnézte egy darabig a játékokat,aztán szépen fölborogatott,szétszedett szétrágott elásott mindenfélét amit csináltam neki,nem szerette ha dögönyöztem,de igazi ínyenc volt,és evés közben szerette ha vakargattam az oldalát.És még sorolhatnám. :D Te is próbálj így rájönni,hogy milyen a kis barátod karaktere,utána pedig járj a kedvében,és szeretni fog.(Már amennyire egy ilyen kis állatka képes szeretni.) :)
2011. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 hetes :)
2011. ápr. 19. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!