Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg lenne a nyuszim?

Beteg lenne a nyuszim?

Figyelt kérdés
Nagyon meleg volt a füle, meg ilyen fura sárga színű a pisije. Beteg lenne? Segítsetek, nagyon aggódom!
2011. ápr. 23. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Úristen...

Legalább olvasnál utána a nyuszinak!:((


Normális, hogy meleg a fülük. A pisijük pedig nagyon erős sárga és baromi büdös. Néha lehet piros is. Ne ijedj meg..

2011. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
meg fog halni.Jobb ha te ölöd meg előbb
2011. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a 16:31-es válaszóló szemét volt ne higyj neki! A nyusziknál alp dolog a meleg fül sőt az a jó ha meleg a füle! a pisije tényleg nagyon büdi és erősen naranysárga nem kell megijedni! Sőt bélsara is van amit általában este enged ki és nem szabat elvenni tőle! Mert azt megint megeszi és az új tápanyag neki! A bélsár egy folyós kaki.
2011. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*alap dolog
2011. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
te is csak húsvéti nyulazol, és fogalmad sincs a nyúltartásról... eltaláltam? :(
2011. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Régóta van nyuszim... A bélsárral már volt dolgom, és hát, khm.. Azért ijedtem meg, mert tényleg nagyon meleg volt a füle, meg a pisijét sem láttam még ilyennek... izé2-nek nagyon szépen köszönöm :)
2011. ápr. 23. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!