Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A t. malacom péniszében volt...

Eszter:) kérdése:

A t. malacom péniszében volt ilyen fehér gyűrű formáju valami kiszedtem neki . mi az?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 15:36
 1/8 anonim válasza:
29%
?????????????????jesszusom mutáns!
2011. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
száraz gci?
2011. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
ivarérett lett a malackád
2011. ápr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kolibri71 ***** válasza:
75%
Bazzeg 4 éve vannak malacaim de még a kukijukat nem láttam. Amúgy nem gáz, én néha a kakit nyomkodom ki a senekéből, mert öreg és keveset mozog, és nem bogyósodik be neki. Szerintem az a normális, ha észreveszi, hogy valami nem normális. A malac vizelete tejszerű fehér színű, de hogy miért van megszáradva? gemon.ro magyarul is van, itt van fórum, hátha valaki tud válaszolni neked.
2011. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
te jézusúristen elvetted az étvágyamat te nem vagy ember :O
2011. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

ha már az állatod fütyijét nézegeted:

előbb kiszeded, azután kérdezel?

ráadásul egy fórumon?

milyen gazdi vagy te?


nekem sosem volt tengerimalacom, de ha lenne,

legalább 5 különböző író által írt könyvet átolvasnék a beszerzés előtt

elvinném állatorvoshoz és kifaggatnám, hogy mire számítsak

ha baj van, vagy csak attól félek, hogy baj lesz, állatorvoshoz vinném

fórumban is érdeklődnék párhuzamosan, de nem azután, hogy kiszedek belőle valamit!

egy fórumban napok telhetnek el addig, amíg választ írnak.

légy szíves máskor ne piszkáld az állatodat, ha furcsát látsz, vidd orvoshoz, és ne várj addig, amíg bárki is okosat ír vagy mond neked valahol, mert addig az állatod el is pusztulhat!

2011. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szia ne ijedj meg nincs baja a malacodnak ez olyan nála mint a kutyáknál a tasak váladék nem ártalmas csak nem tudott ürülni így felgyülemlett neki ez hím állatoknál előfordul!!de ha bármi gondon van a malackáddal és válaszodra 100% korrekt választ akarsz kapni akkor nyugodtan felhívhatod hétköznap 10 és 17.30 között az állatorvosi egyetem (0614784100)egzotikus rendelőjét kérjed és megfelelő választ fogsz kapni az állatorvostól vagy asszisztenstől
2011. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm de rossz kommenteket nem kéreek..

Azt mondta az állatorvos hogy néha nézzük meg nincse valami baj..és ez nem izésség hogy megnézem.Nem árt a vigyázzatosság voltunk az orvosnál hogy nem baj az jól tettem hogy ki vettem.!Köszönöm a kedves kommenteket

2011. máj. 4. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!