Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen árakban van ma egy...

Milyen árakban van ma egy állatorvos vizsgálat? Mert szeretnék egy tengeri malacot. És utoljára 10 éve volt egy nyuszim.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az hogy csak megnézi tetőtől talpig az 1500

körömvágás 500,de már tudom én is hogy hogy kell,igy ha ellesed,akkor egyszeri beruházás


ha megfázik,akkor 3-4ezer az injekciózás a dokinál


pesten gondolom drágább,ez vidék

2011. ápr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tengerinek nemigen kell vizsgálat. Ha kiengeded futkosni a szobában, és eleget mozog, a körme lekopik. Ha egészséges, semmilyen orvosi vizsgálat nem kell neki, ha beteg, akkor meg ne az legyen már a baj, hogy ki kell fizetni. Ha ennyire nincs pénzed, akkor miért akarsz állatot, a ketrec minimum 8-10 ezer, az alom havi ezres, a táp szintén, ezek hosszú távon is kiadások, akkor egyszer egy pár ezres orvosi költség miért baj?
2011. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne kereskedésből vegyél állatot és akkor nem lesz beteges. Persze csak ha jó körülmények közt tartod. Vizsgálat meg mindenhol más, nálunk ingyen megnézi, ha semmi baj, nem kell fizetni.
2011. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!