Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Degu körmét lehet vágni?

Degu körmét lehet vágni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden állat körmét lehet vágni, csak némelyiknek nehezebb, gondolom a degu is ez a kategória.
2011. ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért akarod egyáltalán levágni? A degu nem olyan mint a macska, aki szereti a bútorokon élezni a körmeit. Nekem is vannak deguim, mégsem volt a körmükkel soha gond....
2011. ápr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy körülbelül 4 napja vannak nálam... és hát nem éppen jó körülmények közül valók... azért hoztam el őket az állatkereskedésből hogy ne szenvedjenek. Most nagyon jól érzik magukat, ugrándoznak, néha talán túl mozgékonyak is :) És olyan hosszú a körmük, hogy szerintem ez már nem normális... tele van sebbel a kezem mert úgy összekarmoltak vagy ez természetes? nem volt még degum soha és ezért nem igazán tudom... :)
2011. ápr. 29. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Természetes:) Vele jár, én nap mint nap sok-sok deguval játszom, a körmömet lerágják és tele van karmolásokkal a kezem:) De ezek hamar elmúlnak:) Amíg nem hajlik vissza úgy, hogy a kis mancsába nőne, nincs vele gond, egyébként lerágják maguknak, ha túl hosszú:D
2011. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. ápr. 30. 07:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán ahol eddig voltak, ott nem tudtak eleget mozogni, és nem kopott nekik? Másra nem tudok gondolni.
2011. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!