Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsög egyedül nem magányos?

A hörcsög egyedül nem magányos?

Figyelt kérdés
2008. febr. 13. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
szia! Alapvetően a hörcsögök többen élnek együtt, de nincsenek rászorulva egymásra. Ha kölyökkorától fogva egyedül van, akkor meg fogja szokni h nincs körülötte másik hörcsög. Nekem van 1 hörcsögöm, és nem tűnik magányosnak... 1 nap legalább 1-szer vedd ki(lehetőleg ne akkor mikor alszik), és legyenek játékai, de legalább egy mókuskereke, és ha ez megvan és foglalkozol vele, akkor nem valószínű h magányos lesz.:)
2008. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
hogy lenne az amikor ott vagy neki TE!!
2008. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem már többször volt hörcsögöm mindig egyedül kivéve egyszer amikor a tesvéremével egy ketrecbe volt, de akkor verekedtek. Mindig megvoltak egyedül a hörcsögjeim. És te is ott vagy neki.
2008. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem magányos. Nekem 2x volt úgy hörcsögöm, hogy ketten voltak. Mikor nagyok lettek kinyírták egymást. Most egyedül van, de szinte egész nap alszik, mikor fent van akkor meg játszok vele!:)
2009. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Nekem mikor egy hörcsögöm volt fel le szaladgált és nem lehetett lenyugtatni...de mikor volt mellette minimum egy hörcsög még akkor nyugodt volt.Ebből azt vettem le hogy jobb neki ha többen vannak.

2009. júl. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
94%
Tegnap vettem 2 hónapos fiú hörimnek egy lány hörit.Néha összekapnak,de nem veszélyes,mióta meglátták egymást összebújva alszanak :)
2009. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 2 lány hörim. Annyira verekedtek, hogy külön kellett őket választani. Szóval nem magányos.
2010. aug. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszolónak nincs igaza, vagy ha a természetes élőhelyüket úgy érti hogy kisállat kereskedés, ahol muszáj nekik együtt lenni akkor kicsit elvan tévedve, de a hörcsög egyedül él a szabadba, rivalizál társaival, csak az ellentétes neműek nem, de azok is verekednek ha kicsi van, 1 et tarts csak
2010. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!