Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac. Mekkora? Mit...

A tengerimalac. Mekkora? Mit eszik? Mennyire szelíd? Hajt-e mókuskereket?

Figyelt kérdés
Hamarosan tengerimalacom lesz, minél több az információ annál jobb! :) Ugye nem baj ha egyedül tartom? Fog vele naponta foglalkozni: játszani, etetni, takarítani, simogatni, szabadon hagyni futkosni.
2011. ápr. 29. 19:27
1 2
 11/13 Eszter:) ***** válasza:
Hát nem muszály emelet ha megfelelő a ketrec de viszont jó ha mászkál enyémben sincs de raghatsz bele ha szeretnál.:)
2011. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Baj ha egyedül tartod sokkal életvidámabbak a társas állatok (nekem 3 van) de régebben vagyis elsőnek 2-t kaptam és az egyik meghalt akk a másik 1-2 hónapig egyedül volt de éreztem h nagyon szar neki : (

Elkezdte rágni a műanyag házikót szegény olyan ideges volt h nincs meg a másik de aztán vettünk mellé 2-t most újra boldog :))) Eszik tápot,szénát,friss (a frissen van hangsúly) zöldséget gyümölcsöt.Képosztát ne adj neki! felfúvódhat :-C

Szelidség hát az én példám:kb 2 honapig nemtod kivenni mert fél :S de utána naon szelíd lesz!

bnőm példája:ahogy megkapta,egyből kivette most olyan vagány a mali :D de salyna néha oda kap nemtom ennek a hatása e ><

Másik bnőm példája:unoka tesójáéktól kapták,ahol kb 1 évet töltött a röffencs,de slyna őt nemnon lehet kivenni kicsit harapós. Csak a bnőmnek(gazdájának) engedi h hozzányúljon


Nem hajt mókuskereket.


De nézd meg ezt:www.gemon.ro,ez nagyon jó oldi :)


hát,remélem segítettem sok sikert a mali(k)hoz ^-^ :P


xoxo


11/L

2011. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem, ezeken kívül már semmi sem szükséges, bár én raktam be külön etetőtálat a zöldségnek, hogy ne ragadjon rá a forgács, meg hogy megtanulja, hogy ott kapja a zöldséget. :)

És még a kedvében járhatsz, ha raksz be függőágyat. Én varrtam neki, de szerintem kapni is lehet kisállat kereskedésben. A malackám először nem akart belemenni, de azóta már előszeretettel szunyókál vagy ugrál benne, és alatta is imád aludni. :)

2011. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!