Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sült csirkehúst szabad adni a...

Sült csirkehúst szabad adni a patkánynak? És ha igen akkor mennyit?

Figyelt kérdés
Azt olvastam egy oldalon.hogy szabad nekik beadni húst meg csontot...De nem irták,hogy sült vagy főt húst és hogy milyen állat húsát ...Disznó?Kacsa?Csirke?Kecske?
2011. máj. 1. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Patkány szerintem ne egyen húst.(nem tudom hogy szabad-e,de szerintem magától nem eszik ilyesmit)
2011. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csirkét szabad (csak fiatalt, tyúkot tilos!). Extraszűz olivaolajban célszerű megsütni, patkányára valamit is adó gazda nem tenné másképp. Enyhén fűszerezni. A csont marhaság, természetesen gondosan ki kell előtte filézni.

Szükség esetén fiatal páratlanujjú patás egyes részei is alkalmasak lehetnek, de ezután háromnapos léböjtkúra javasolt. A disznó felejtős.

2011. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Picit szabad. Tényleg nem sokat, mert gondolom azért sós/fűszeres, amit magatoknak süttök, és jó olajos is. Úgyhogy csak egy kis falatkát. Imádni fogja! :)
2011. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát én nagyon picit adtam...Ma jó sok sült hús van mert tesomnak elsőáldozása van :)
2011. máj. 1. 16:20
 5/10 gfero ***** válasza:
az olaj meg a fűszer nem ajánlatos az állatoknak.
2011. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem túl fűszeres akkor nyugodtan kaphat belőle egy keveset. Szeretik :)
2011. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

főtt csirkehúst mondjuk levesből lehet. ne legyen túl sós vagy fűszeres.

sült csirkéből a csontot amit meghagysz odaadhatod neki, lerágja a maradékot róla. már amelyik. az én patim nem eszik húst, nem kell neki.

2011. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az enyimeim rögtön megették a sült húst is meg a csontot is nagyon szeretik ...
2011. máj. 2. 08:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Csontot is adhatsz nekik, a jól kifőtt csirkecsontot szeretik:)
2011. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a csirkepaprikás után szoktam nekik adni a csontot, amiről nagyjából leettük a húst, de porcogó még van rajta. Imádják. :)

Persze ne legyen túl fűszeres és túl olajos.

Konkrétan én husit nem nagyon adok nekik, csak "maradék" husit, mert ők azt is imádják, és nem rájuk főzök, hanem magamra. :P

15:51: Páratlan ujjú patás -- lóhúsra gondolsz?

2011. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!