Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire viselné meg a 0,5...

Mennyire viselné meg a 0,5 éves hörimet ha másik ketrecbe költöztetném?

Figyelt kérdés
gondolkozom rajta hogy veszek neki egy nagyobb ketrecet csak félek hogy stressz ként éli meg. Mennyire viselné meg? Megéri megpróbálni?
2011. máj. 1. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ ha nyugodt nem gondolnám hogy megviselné nagyon de ha nem olyan nyugodt akkor talán 1 vagy 2 nap amire megszokja!Szerintem megéri megpróbálni!
2011. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) És nem lesz tőle agresszívabb vagyilyenek? Amúgy kicsit félénk kivéve velem. :D Bennem megbízik és a hangomra is kijön. Ez se fog változni az új környezet miatt?
2011. máj. 1. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolúte nem, ha megvan a kis házikója/alvóhelye, még örülni is fog a változatosságnak.
2011. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Marhára semennyire, még élvezné is a változatosságot.

Miért jut ez mindig a hörcsögösök eszébe? A sokadik vagy, aki ezt kérdezi :D

2011. máj. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz agresszív tőle:)
2011. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!:)

Utolsó előtti: Csak hát azért nem akartam neki rosszat és jobb biztosra menni!:))

2011. máj. 3. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!