Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszi mivel mutatja ki,...

A nyuszi mivel mutatja ki, hogy élvezi a simogatást?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy nyugton marad, és nem megy arrébb.

Volt olyan, hogy a hasamon ült, elkezdtem simizni, és elaludt közben, kinyújtotta a lábát, elfeküdt, ez a helyzet egyértelmű, hogy jó neki.

Néha amikor a fejér simizem, érezni, mintha finomat kocogtatná vagy ropogtatná a fogait meg nyammog. Ez jelentheti, hogy tetszik neki?

Illetve miből látszik, ha a nyuszi ragaszkodik a gazdájához? (amikor átvittem a másik szobába, amit nem ismer és letettem a földre, folyton visszamászott az ölembe, és nem nagyon mozdult onnan, ez lehet a ragaszkodás jele?) esetleg az, hogy követ mindenfelé a szobában?


2011. máj. 2. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, jól gondolod a amikor ropogtat, (a fogával) az olyan, mint a macskáknál a dorombolás.

Az, hogy visszamászik az öledbe, annyit jelent, hogy megbízik benned, és a védelmedet keresi, tehát ragaszkodik hozzád.

Engem, akkor követ, amikor megyek enni adni neki, egyértelműen a kaja miatt, de ha nincs nálad ennivaló akkor szeret téged, és jól érzi magát veled, gratula, szerencsés vagy, hogy ennyire szeret a nyuszid:-)

2011. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:

Fordítsd meg a kérdést! Mivel kéne a nyuszinak jelezni, hogy minden oké? Dorombolni nem tud. Beszélni se. Ugatni se. Tán csak nem azzal, hogy elalszik az öledben, hogy hozzád megy oda megnyugvásért, biztonságért, nem máshoz? Tán csak nem azzal, hogy a nyomodban jár, bárhova mész a lakásban? Ha te nyuszi lennél, hogy jeleznéd a gazdádnak, hogy nagyon szereted? Nem így?

Hát akkor?

2011. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém azzal jelzi, hogy szereti anyumat meg engem, hogy jön utánunk minden felé, mert nincs kaja nálunk soha olyankor :) Ott labdázik körülöttünk, és mindig a lábunk körül körbe-körbe.

Illetve ha már kijátszotta magát, és felvesszük, akkor nyugisan van, tűri hogy simogassuk. Én még nem hallottam, hogy ropogtatna, csak szuszog :) Meg amikor labdázik, olyan hmhmhm hangot ad ki :D

2011. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azzal, hogy hagyja
2011. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Világos a leírtakból, hogy a nyuszid szeret téged. Ha nem megy el a simogatás elől, akkor tetszik neki. Az enyém is szokta a fogát ropogtatni. Ha abbahagyom a simit, akkor nyalogat, és a kezem alá dugja a fejét. Onnan tudom, hogy még nem unta meg.
2011. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!