Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen gyakran takarítjátok a...

Milyen gyakran takarítjátok a tengerimalacok helyét?

Figyelt kérdés
nálunk 2 malac van és hetente kell cserélni a forgácsot.
2011. máj. 3. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem hörcsögöm van, de hetente teljes csere, 2 naponta pedig a piszkító sarok cseréje. Így teljesen szagtalan.
2011. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

egyik másfél hónapos a másik két és fél hónapos.

Köszi a választ.

2011. máj. 3. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:

első válaszoló teljesen jól csinálja, tökéletes:)

Nekem is volt hörim, de soha sem akkor takarítottam, amikor már KELLETT. Értem ez alatt, hogy csomó pisi, kaki stb. Én sokszor cseréltem teljesen neki, akkor is, mikor még csak kevés ürülék volt. Mert ettől jobban éreztem magam, én sem szeretnék a kakim mellett élni, aludni, enni, érted...:)

Tehát tégy úgy, ahogy az első válaszoló írja:)


22L

2011. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tengerimalacom van, és hetente kétszer az egész almot cserélem, mert nagyon sok vizet iszik a kis gyagyásom, ezért rengeteget pisil. Nálam nem elég a heti 1 csere.
2011. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig akkor takarítom őket mikor már látom hogy kell vagy büdös. Ez 1-2 hetente szokott lenni.
2011. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!