Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol lehet? Bovebben alul

Mitol lehet? Bovebben alul

Figyelt kérdés
10 nappal vagyok mensi utan, a parommal rogton probalkozni kezdtunk, amint el allt a vérzés.tagnap este az 1uttlet utan amint pihentem az agyon, hasi gorcseim lettek, mintha megakarna indulni a mensim, ez csak 1-2 percnyire azutan kezdodott amint elment a parom én meg fekudtem, mivel nem szaladok rogton wc-re pisilni. de mitol gorcsolhetett a hasam, elegge erosen? a sex ugyanolyan volt mint egyebkent, semmi durva dolog. soha nem szokott a hasam mensi szeru modon fajni szex utan.mensi miatt nem lehet, most volt meg
2010. ápr. 15. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A spermiumokkal együtt más nedvek is távoznak ilyenkor, melyek tartalmaznak többek között prosztaglandinokat. Ezek simaizom összehúzó ereje okozhat enyhe méhösszehúzódásokat, ezért nem szabad szeretkezni veszélyeztetett terhesség esetén, stb- szerintem ezt érezhetted, csak most valamiért "töményebb" volt a párod "anyaga", mint máskor :)))) Szerintem ne félj, nem jelent semmi rosszat, csak hogy ez most jól sikerült :))) Sok szerencsét a picihez!
2010. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez azt jelenti hogy terhes lehetek?ez alom szep volna.nem csak p.é?amugy en nem mentem el, nem volt orgazmusom, tehat nem ertem miert gorcsolt mint mensi elott, picit talan intenzivebben is
2010. ápr. 15. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!