Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudok venni Kölyök Mosómacit?

Hol tudok venni Kölyök Mosómacit?

Figyelt kérdés
CSAK értelmes válaszokat várok, bunkók kíméljenek, köszönöm!
2011. máj. 9. 13:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Expresszen szoktam látni!


Vigyázz velük mert ha nem szelidíted meg eléggé később átharapja a kezed!NEM VICC!Én ezért mondtam le róluk be paráztam! (= xD


Ezt az 1-et találtam:


[link]

2011. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

[link]



Itt is van!:D



[link]



[link]



[link]

2011. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem tartanék mosómedvét, valóban nem háziállat, nem csak benned hanem a lakásban is szörnyű károkat tud tenni. Ha aranyos kisállatot akarsz akkor vegyél macskát vagy kutyát vagy tengerimalacot.
2011. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, nekem mindhárom van. Első két válaszoló, köszönöm, rendesek vagytok. Te is, harmadik :))
2011. máj. 9. 13:42
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem mintha valami olyasmi rémlene, hogy már nem szabad csak úgy tartani, vagy engedély kell hozzá... lehet, hogy tévedek, de azért nézz utána, nehogy az legyen, hogy megveszed valami feketeárustól aztán meg megbüntessenek.

Másfelől tényleg nagyon gondold át, tényleg nem házikedvenc. Lakásban pl. felér egy katasztrófával, ha ott tartod, vagy kell neki egy szobányi "ketrec."

2011. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ajj, ez viszont így ijesztő nagyon :-(


Szóval a lakásban egy katasztrófa? :)) Olyan édi lehet, de áhh... ha rumlit csinál... :-D


Azt hiszem olyan vagyok, mint egy rossz gyerek: amíg nem látom, addig nem tudok kiábrándulni belőle :)))

2011. máj. 9. 13:49
 7/17 anonim ***** válasza:
Azt is nézd, hogy milyen állatot milyennel szabad együtt tartani, nehogy egymást is szétszedjék. Pl. párom nem érti meg, hogy macska mellé nem szerencsés a görény.
2011. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Utolsó - a párodnak ilyenkor mondd azt, hogy nem vagy elég te a macska mellé?


Bocsiiiii :-D

2011. máj. 9. 14:05
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja és még egy nagyon fontos kérdés: ugye semmilyen vírus, baktérium, egyéb fertőző betegséget nem kaphatok a beszerzett kölyök maciktól? Vagy lehetséges, hogy kaphatok bármilyen betegséget tőlük?
2011. máj. 9. 14:42
 10/17 anonim ***** válasza:

És ez legális? Amúgy szerintem mosómedvét fogságban tartani állatkínzás. A mosómedve vadállat, szabadon a helye!

Egyszer egy pasit láttam ami pórázon sétáltatott egy RÓKÁT! Szegény állaton látszott, hogy szenved :( Szerintem ne tarts mosómacit főleg úgy, hogy van kutyád, macskát, meg még tengerimalacod is, nem tudhatod, hogy fognak kijönni egymással.

2011. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!