Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet az Oroszlánfejű...

Mi baja lehet az Oroszlánfejű törpenyúlnak?

Figyelt kérdés
Nem eszik nem iszik.Van ,hogy remeg meg nyüfög és ruggdalózik.Menni nem tud.
2011. máj. 12. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Epilepsziára gondolnék. Sürgősen vidd el az állatorvoshoz!
2011. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akármi is a baja, az ilyen tünetekkel mindenképpen állatorvoshoz kell fordulni, mégpedig gyorsan. Majd ő megmondja, mi a baj, és azt is, hogyan lehet rajta segíteni. Nem is tudom, miért kell itt előbb megkérdezni...
2011. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem azonnal vidd állatorvoshoz nehogy túl késő legyen!

A nyuszik nem bírják sokáig evés nélkül,sőt vigyázz mert ha nem mozog akár bélcsavarodása is lehet!

Próbáld meg addig míg nem tud inni és enni cumisüvegből itatni és egy kis pépes répát adni neki!

2011. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Volt itt valamelyik nap egy ugyanilyen kérdés, csak hörcsögről volt szó...


Reggelre meghalt.. :(

2011. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gép előtt ülés helyett, már rég az állatorvosnál kellene lenned! Ezek elég komoly tünetek, nem lehet vele 1 órát se várni, nemhogy napokat!
2011. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim akkor csinált ilyeneket amikor sokkot kapott és meg is halt:( remegett, meg ahogy vette a levegőt fújtatott meg teljesen elengedte magát.. meg nem tudott menni :( az állatorvos kb 1 óra múlva rendelt volna ügyeletre meg nem lett volna értelme elrohanni vele mert egy óra az út. Jobban van már a nyuszid?
2011. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Elvittem azonnal a kérdés megírása után. Mire állatorvoshoz bejutottunk meghalt.Utólag Kiderült ahogy az egyik kommentelő is írta,hogy sokkot kapott.:/
2011. máj. 19. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Szegény, sajnálom.. :(
2011. máj. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!