Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy lány tengerimalacom...

Van egy lány tengerimalacom meg egy fiú. Amikor adok nekik kaját akkor mindig a fiú oda kap a lánynak vagy éppen fordítva. Miért csinálják ezt? Mit csináljak velük? Szétszedjem őket?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát egyrészt:mindkettőnek kell ennie rendesen.

Felügyelet mellett etesd őket,akkor közbe tudsz lépni.

Harcolnak a kajáért,érthető,de elég harcias lehet mindkettő.

Szét kell egyébként is szedni őket,márcsak a nem kívánt szaporulat miatt is.Ha így együtt tartod őket,a lánymalac kéthavonta megáld téged 1-4kölyökkel,ez egy év alatt min.10-20kismalac-gondolom,találsz mindnek szerető gazdit...gyerekkoromban én is felelőtlen voltam-emiatt több malac lelke szárad a lelkemen.Volt,akinek elajándékoztam kettő kicsit-másnap már ki is nyíratták a kutyájukkal.Jól gondold meg!

A lánymalacod nagyon beteges lesz,mert azért párzás-szülés-kölyöknevelés egész hátralévő,kb.3-4 éves életében/mert tovább nem fogja ezt bírni/,hát szép kilátások!

Tudod,hogy egy malac átlagosan 8-9 évig él.Gondolom,szereted őket-mivel csak azért tarthatsz malacot,és ezért aggódsz a civakodásuk miatt-szeresd akkor őket kicsit okosabban,vagy fiúivartalanítás,vagy szétszedés,és mindegyiknek egy azonos nemű társ.

2009. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd nekik két különböző helyre a kaját.
2009. márc. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amúgy már régóta együtt vannak de még sose ellett a lány.Többek azt mondják, hogy a fiúval lehet valami.Nem tudom.De szét fogom őket szedni.

2009. márc. 12. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!