Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 éves tengerimalachoz másik...

2 éves tengerimalachoz másik állat?

Figyelt kérdés
Egyedül él a malacom, és gondolkozom rajta hogy kéne neki egy társ. Tudom hogy egy másik malac lenne mellé a legjobb, de egy olyan rágcsáló kéne, ami nem él sok évig. Mert az is elég hogy ő még jó pár évig fog élni. Mit tudnátok ajánlani? :)
2011. máj. 14. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Más állattal nem lehet együtt tartani, te sem élsz majommal:) Más állat belehalhat, ha a tgm kajáját eszi. Keress idősebb tengerimalacot.
2011. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gfero ***** válasza:
nem értem a kérdés lényegét miért akarsz olyan állatot ami keveset él?.
2011. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez így elég kegyetlen...

A tengerimalachoz fajtatárs kell, nem jó mellé semmi más. Nem csak az eltérő viselkedés, táplálkozás, életvitel, méretek (stb.) miatt, hanem a kommunikáció miatt is.

2011. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

értem.

mondjuk egy törpenyuszira gondoltam, vagy csincsilla. de akkor nem jó ötlet úgy látom.

2011. máj. 14. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem... egyrészt a csini szintén igényli a fajtatársat, és ő is 8-10 évet él. De szerintem a nyuszi is.

Nyuszit lehet egyedül is tartani, de malaccal nem, akár játékból halálra is rúghatja szegényt (persze nem akar neki rosszat).


Lehet, hogy ez kicsit durva lesz, de ha ekkora teher, és a legjobbat akarod neki, örökbe is adhatod valakinek, egy azonos nemű kispajtás mellé a malackát. Vagy állatmentőknek...

2011. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A csini nem 8-10, hanem 13-18 évig él. A nyúl 6-8 évig. És, mint kérdeztem: hogyan oldanád meg az etetést?
2011. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és a csincsillának minimum 60×50×100-as hely kell, és elég gyilkos hajlamúak más állatokkal szemben. A hörcsög kevés ideig él, de alapból egyedül... a nyuszit az előttem szóló leírta.
2011. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a ragcsmentok.hu-n biztos találsz idősebb tengerimalcot
2011. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!