Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kis állat szülinapra. Mit...

Kis állat szülinapra. Mit érdemes?

Figyelt kérdés
A nővérem nagyon szeretne egy kis állatot.Úgy gondoltam hogy szülinapjára meglepném eggyel.Ö eddig Degu-ban gondolkodott.Tudtok mondani ilyen kis állatokat ?10000-15000ft körüli gondolkodtam persze az árban benne legyen a ketrec is meg a játékai meg a többi egyéb dolog.A nővérem 14 éves.előre is köszönöm a normálisos válaszokat.
2011. szept. 26. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A tengerimalac is édes és viccesen csipog.
2011. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Sunrise válasza:
Egér
2011. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem csincsilláim vannak 12 éves vagyok. És szerintem jó kisállat. Aranyos és még a nevére is megtaníthatod ha van hozzá türelmed. Nekem sikerült!! :) Sokat kell velük foglalkozni, de végülis csak annyi hogy minden nap friss vizet meg kaját kell neki adni. A nehezebbik része az, az hogy, hova tudjátok kiengedni. =)
2011. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tengeri malacot nem szeretne a tesom . És egér vagy patkány szóba sem jöhet apukám miatt.Azért köszönöm :-)
2011. szept. 26. 21:37
 5/15 A kérdező kommentje:
Kertes ház vidéken
2011. szept. 26. 21:38
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Törpenyuszival hogy álltok? 6-8 ezer a ketrec, 1500 körül van a karomvágó, a nyúl meg 3 ezer körülA havi költsége sem túl magas.
2011. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor degu:) Patkányt mondtam volna, de így nem. Ha a ketrecet használtan szerzed be, rengeteget megtakarítasz, mert egy új, megfelelő méretű ketrec túlrúg a 10-15 ezren. De pl. vaterán már lehet megfelelő méretűeket kapni ilyen árban. A csincsilla is jó, de az ellátása bonyolultabb, illetve nagyobb ketrec is kell nekik, ami ebből a pénzből szerintem nem jönne ki. [link] Itt informálódhatsz a szükségeiről, amit javaslok, hogy tenyésztőtől szerezd be. Akár a linkelt oldalról, akár máshonnan, de ne kereskedésből.
2011. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
esetleg hörcsög? annak a legegyszerűbb a tartása és lényegesebben kevesebbe kerül havonta mint a többi nagyon rágcsáló. és rettentően édesek :)
2011. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én is hörit monndanék! az a legjobb első állatnek.. mert könnyű tartani iszonyat édes, nem dréga a felszerelése... nagyon kezessé válhatnak ha sokat foglalkozunk velük... egyedül is tartható

van törpehöri s aranyöri... szerintem a törpe jobb de az arany is iszonyat culi főleg a hosszúszőrű teddy... de ezt mindeni maga döntse el

ne terráriumban tartsd mert a ketrecben több szegot érez több handot hal stbstb..

ha nagy ketrecet akarsz akkor olyan 5000-8000 -érttalálsz újat... ha a vateráról vagy expresszről veszed olyan 3000-6000-ért találsz...

sok szerencsét... és ird be a google -ba hogy hörcsög tatása ! ott annyi infot találsz hogy el se tudod olvasni... :)

2011. szept. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Én a Dzsungáriai törpére szavazok *.*!nagyon aranyos,az eltartása minimális összegű,egy átlagos törpehörcsögketrec maximum 6000ft mindennel berendezve(mókus kerék,itató,etető,kis ház esetleg bujkáló csövek)Ezen kívül a kimondottan törpéknek való,jó minőségű eledel!!!maximum 1000ft egész hónapra vagy 2 re(egy pici marék mag 1 hörinek pl.akár 2-3 napra is elég)ezen kívül kell nekik állati fehérje:Liszt kukac,tejföl,túró,joghurt(natúr)stb hetente 2-3 szór kell adni neki...meg minden nap friss!!!zöldség-gyümölcs(Déli gyümölcsöket tilos adni neki,zöldségfélékből meg a K-betűseket illetve hagymát,csípős dolgokat,krumplit,csokit és és édesség féléket stb...ezen kívül mindent zöldség-gyümölcsöt lehet !,A höri ára színtől függ(Mindenképp tenyésztőtől vegyél)300ft-tól maximum 5000 ft(de az már nagyon ritka illetve szép,és más országból importált hörcsög!!!)Az eltartása egy hónapban nem kerül maximum 4000ft-ba de akkor luxusban él ;)Ja és a forgács sem valami hú de drága mert pl.egy 15 literes 600ft a legjobb minőségű:D Szerintem a törpehörcsög vagy az arany illetve szíriai azok még olcsóbbak is mert nekik nem kell állati fehérje hetente 2-3 szór :)ja és használtan a ketrec nekik 2-3 ezer forint mert nekik nem kell annyira pici dolgok így a forgó pl olcsóbb meg a kaja is aszem .kb egy 10.000ft-ból meg van mindennel együtt a dzsungi de a nagyobb hörik olcsóbban kb 6-8 ezer ft
2011. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!