Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pisilhetett be éjjel a...

Miért pisilhetett be éjjel a nyuszim? Vagy ebben a korban még normális, hogy előfordul ilyen?

Figyelt kérdés
3 hónapos, már nagyjából szobatiszta. Pisilni kizárólag a wc-jébe pisilt, az utóbbi 2 hétben volt olyan baleset 2 vagy 3 alkalommal, hogy a wc mellett volt a pisi, de kinézem belőle, hogy benne volt a wc-ben csak a hátsója kilógott. Viszont most még a legtávolabbi sarokban a rongyai is pisisek voltak, amin alszik. Miért csinálhatta ezt? Ez gond lehet? Vagy csak baleset, mint a kisgyerekeknél, akik még néha bepisilnek?
2011. máj. 17. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt nyulam és naponta engedtem ki amikor otthon voltam, és nagyjából visszamegy a helyére pottyantani,szóval magához képest okos állat, de azért nem egy macska vagy egy kutya, szóval 100%-ot szerintem nem kell tőle várni, ha már 80%ban az almot használja az nagyon jó arány. Ha szabadon tartod legyen "nyúlbiztos" a szoba mert imádják a vezetékeket és a tapétát megenni, meg ne tudjon beszorulni kis helyekre stb.
2011. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
8%
nekem is volt nyuszim,de macska közelébe ne engedd,mert rossz vége lessz
2011. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
9.19: ennek mégis mi köze a kérdésemhez??? -.-"
2011. máj. 17. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:

kezd ivaréretté válni, ilyenkor kicsit megőrülnek.. :/

Az enyém pl folyamatosan harapja az ujjamat, hiába nevelem..

2011. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3 hónaposan már kezdene ivarérett lenni? Azt gondoltam, addig még van 1-2-3 hónapom
2011. máj. 17. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyuszija válogatja, mikor lesz ivarérett, akár 3 hónaposan is elkezdődhet. Ennek ellenére nem biztos, hogy ez a helyzet. 1,5 éves fiú, ivartalanított nyuszikámmal is előfordul, hogy nem mindig az általa választott sarokba pisil. Szerintem ez már így is marad. Ahogy már az előttem válaszoló írta, nagyjából 80%, hogy a wc-be sikerül, de ez jó. Én örülök, hogy kizárólag a ketrecbe megy a pisi, a szobában sohasem fordul elő, hogy bepisilne.
2011. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!