Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsöggömb:Neten hol vehetek...

Hörcsöggömb:Neten hol vehetek 1000Ft alatt (kiszállítással együtt Győrbe) használtat, de normális állapotban lévőt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sehol, főleg postaköltséggel együtt. 1500-2000 Ft-ot rá kell szánnod.
2011. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Google a barátod, nehogymár mi keresgéljünk neked a használt kisállatfelszereléses hirdetések között...

Egyébként valószínű tényleg sehol sem fog kijönni ennyiért.

2011. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye! :)

1. Szerinted az agytekervényeim nem jutottak el a google-el keresés gondolatáig?

2.Nem a kérdésre feleltél! Nem az volt a kérdés: Lehet hörcsöggömböt keresni google-el?

Ez a cinikus és fölényes hozzáállás teszi tönkre ezt az oldalt!

3.Nem tudom hogyan várhatod el hogy mások is RENDESEN feleljenek a kérdésedre, ha te nem teszed ezt.


Szóval egy fejtörő neked:

Rhx ovoőovoz nrlsőjszpf s gsdup, %


Lehet nem volt érthető: Olyan gömb tulajdonosok jelentkezését várom, akiknek ez a tárgy feleslegessé vált és jelképes áron megkaphatnám.

2011. nov. 6. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az volt, hogy hol kapsz a neten ilyen gömböt és nem úgy szólt, hogy akinek van írjon!! A hol kapsz kérdésre a válasz: vatera, teszvesz, expressz, és egyéb hasonló oldalak. Én még próbálkoznék (ha van ilyen, keress a neten) hörcsög fórumoknál hátha ott már nem kell valakinek ilyen.
2011. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat amiért nem pontosan írtam, de azt hiszem egyet értünk abban, hogy az nem válasz, hogy:

-A google a barátunk!

Köszönöm az utolsó válaszolónak köszönöm :).

2011. nov. 8. 17:12
 6/6 anonim válasza:

Szóval egy fejtörő neked:

Rhx ovoőovoz nrlsőjszpf s gsdup, %


Egy icipicit bekaphatod a f*szom!

azonnal rágyüttem!

2013. jan. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!