Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen csendes rágcsálók vannak?

Milyen csendes rágcsálók vannak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Például a nyuszika elég csendes, abban az értelemben, hogy nem ad ki hangokat, viszont a ketrec rácsát hajlamos például rázni (többek közt ezért sem jó ketrecben tartani, hanem például a szoba elkerített részében).


Egyébként a nyuszi definíció szerint nem rágcsáló, de majdnem. :)

2011. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Plüssök, minden mennyiségben. Döntsd el, hogy állatot akarsz, vagy szobadíszt.

Mondjuk egyik miatt sem fogják rád hívni a szomszédok a rendőrséget csendháborításért, az is biztos. Definiáld a csendest, akkor talán többet fogunk tudni segíteni.

2011. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ajánlani tudom a papucsállatkát vagy egy hörcsögöt ami mag van bilincselve
2011. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Platypus ***** válasza:
A terráriumban tartható rágcsálók nem szoktak zajt csapni. Nem sok rágcsáló szereti a terráriumot, de például az afrikai törpeegér csak abban tartható. Teljesen csendes jószág, de kézbe se nagyon lehet venni, olyan pici.
2011. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Legtöbb rágcsáló csendes. Például a törpehörcsög, aranyhörcsög, nyúl...semmi hangjuk nincsen. Legalább is én sosem hallottam még.
2011. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát arra gondolok h este nem zajong mert nappal nem zavar ...

de mindegy köszönöm a normális válaszokat.a papucsállatka az sztem nem rágcsáló, nah meg a plüssállat az se nem élő se nem rágcsáló!-.-

2011. máj. 17. 19:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak malacom van, de nem ajánlom, mert éjjel is szokott motoszkálni, vizet hangosan iszik az itatóból, ha mozgást észlel, néha visít.
2011. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem is malacom van, de ami hangot ad éjjel, attól simán lehet aludni. ha meg van etetve normálisan, akkor éjjel nem sivít :D

persze, mivel ketten vannak a kis malik, ezért este néha rodeóznak, de ehhez hozzá lehet szokni.


csak ütvefúrót ne adj a mancsába, mert azzal zajt csaphat :P


ha meg a legkisebb zaj is zavar, akkor vagy halat tarts, vagy plüssállatokat!

2011. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
(én a 17:47es vok ) a papucsállatkával jól lehet beszélgetni magyarürszág politikai helyzetéről és nagyon jófej és elég neki egy kupaknyi hely is (bár az is sok) papucsállatka a legjobb választás
2011. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha éjszaka csendes állatot akarsz, akkor válassz egy akármilyen nappal aktív állatot, és máris meg van oldva a problémád. Ha veled együtt alszik, nincs konfliktus, hacsak nem csapkodja a berendezéseket álmában, de az viszonylag ritka jelenség.
2011. máj. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!