Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezt miért csinálja? (Kérdésed...

Ezt miért csinálja? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

sziasztok.

van egy 2 és fél éves lógófülü fiú nyulam, és mostanában állandóan rángatja a ketrecét(feláll 2 lábra az első két lábát felrakja a ketrec oldalára, és a fogával rángatja). hiába adok neki, enni tovább csinálja... eddig csak akkor rángatta amikor éhes volt ,de most már szinte folyamatosan... minden nap 3-4 órára ki van engedve...

szerintetek ezt miért csinálhatja? előre is köszi a válaszokat.


2011. máj. 19. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet még többet kint szeretne lenni, és így akar jelezni, hogy engedd ki. Nyuszik szeretnek sokszor egész nap kint lenni...
2011. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sokszor van az, hogy kiengedem 5-kor és éjfél-1 körül bezárom, de utána is csinálja... :S
2011. máj. 19. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, ketrece elég nagy?
2011. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hatalmas ketrece van :)
2011. máj. 19. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki szeretne menni. Az én nyulam egész nap, reggeltől-estig kit heverészett. Ehhez volt hozzászokva, ha reggel 7-kor nem engedtem ki, akkor már rángatta a ketrecajtót.. :D
2011. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak ez lehet a magyarázat...:) Nem tudom mennyire nyúl biztos a lakás, de ha igen hagyhatod kint egész nap.
2011. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki szeretne jönni, ennyi az egész :) Az enyém is sokat van kint, de a ketrece is hatalmas. Éjjel meg hajnalban is általában nyugiban van, de abban a pillanatban, ahogy meglátja, hogy felkeltem, mint az őrült elkezdi rágni a rácsot, és addig nem is hagyja abba, amíg ki nem engedem. Vagy ha csak wc-re mentem ki, és visszafekszem, akkor pár perc múlva abbahagyja, amikor már egy ideje nem lát engem :) Én is nagyon sajnálom szegényt ilyenkor, de vannak helyzetek, amikor nem engedhetem ki, akármennyire is szeretné, mert pl tele van vendéggel a lakás, és ki-be mászkálnak az udvarra is (oda meg ugye nyuszi nem mehet csak pórázon, felügyelettel). :)
2011. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindekinek!! keves utolsó! velem is pont ez van! ahogy felkelek rángatja :)
2011. máj. 20. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!