Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyiből jönne ki egy dzsungá...

Mennyiből jönne ki egy dzsungáriai törpehörcsög helye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt terveztem én is törpehörcsög gazdi leszek!:D

Így felétek fordulok a kérdésemmel.

Mennyiből jönne ki egy hörcsög helye?

Akváriumban szeretném tartani,mert félek,hogy a ketrecből kijönne...(egyedül lesz)

Szeretnék neki egy futó kereket venni és egy kis házikót,amiben aludna vagy ilyesmi.

Mennyiből jönne ki?

+ az alom,étel,itató,összesen mennyiből jönne ki kb?

Köszönöm a válaszokat,sziasztok!


2011. máj. 20. 15:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Írj privit, hogy akkor hogy legyen, mondjuk nekem a legdeálisabb az lenne, ha átugranál Szolnokra :)


Meg ha gondolod, akkor segíthetek hörit meg neki kaját is venni, meg plusz felszerelést :)


3 éve tartok dzsungikat, bár mostmár csak 1 van, a többiek mind meghaltak daganatban, vagy öregségben :(

2011. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Szia! Nekem akváriumban volt mindig. Egyszerre csak egy. + évig élt a legutolsó, szeretett a helyén, és ne mvolt büdös. Szerintem csak akkor büdös egy kisállat, ha nem takarítják. Mindig friss fenyőforgács illat volt tőle a szobában!
2011. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig aksiban volt és mivel rendszeresen takarítom sosem volt büdös! A wc-ző sarkát kicsit sűrűben kell cserélni, mint az egészet és nem lesz semmi szaga.

Nagyon jól tudod, hogy egy hörcsög megvan egyedül, örülök hogy utána néztél! :) Ha megvannak az alapdolgok, igazán minimálisan kell ráköltened.

2011. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A ketreces vagyok.


Én azért nem javaslom senkinek, hogy akváriumban tartsa, mert a legelső hörijeimnél (testvérpár) a lányt akváriumba raktam, mert verte a fiút. A kezes állatkám, akit kenyérre lehetett kenni az üvegfal között megvadult, harapott, őrjöngött, nem lehetett még megsimogatni sem.


Ahogy vettem neki egy másik ketrecet, és oda tettem, rögtön visszaszelídült, ismét kezes lett. Azóta nem rakok egy állatot sem abba az akváriumba, azért van még meg, ha esetleg vészhelyzet lenne (ami egyre kevésbé valószínű) azon nyomban tudjak cselekedni.

2011. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Nekem, ahogy írtam mindig akváriumban volt. Lehet azért, mert 3 évet élt, de annyira barátságos volt, hogy ha hívtam előjött a nevére és a kezembe mászott, szóval szerintem a vadulásért nem az akvárium a felelős. Lehet ilyen volt a természete.
2011. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem is minden hörmim ilyen volt, egyikük még a fejemen is aludt. Ez a hörim is iszonyat kezes volt, kedves, szeretni való, arra a pár napra vadult meg, ezért tudtam be az akváriumnak. Mondjuk utána senkit nem tettem bele, van 3 ugyanolyan ketrecem, az mindenkinek elég volt, aki nálam volt.
2011. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a válaszokat, mindenkinek zöld kéz!:)
2011. máj. 20. 19:20
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem a hörim az akváriumból mindig kijutott valahogyan. De már ketrece van házikóval, kerékkel, etetővel, itatóval. Azóta nyugodtabban kelek fel. :)
2011. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Fitos Emese (Mesi) válasza:
Hát nekünk akváriumunk eleve volt mert meg maradt a teknőseim után de a házat 1500ft-ért vettem futokerék 2500ft, alom én 270ft-ért veszem kaja 1x költöttem rá 2000ft-t és azóta is elég neki!
2011. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!