Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jelentkezhet nála valamilyen...

Jelentkezhet nála valamilyen betegség?

Figyelt kérdés
Van egy törpe nyuszim. és szsretném ivartalanítani. De valahol olvastam hogy az ivartalított nyulak pár év után elkaphatnak valami féle betegséget. ez igaz? és ha igen akkor milyen betegséget? ...
2011. máj. 21. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, pont hogy nem olyan nagy arányban fordul elő náluk a daganatos betegségek egyike, főleg ami a nemi szervekre vonatkozik, többek között ezért is élnek tovább.
2011. máj. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Éppenhogy meg lehet vele előzni betegségeket :)
2011. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen azt tudom h tovább él és nem jelentkeznek nála olyan betegségek .... de valahol meg azt olvastam h pont ez miatt a ivartalanítás miatt jelentkezik nála ez a betegség ... akkor ilyen nincs?
2011. máj. 22. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg, hogy hol olvastad, próbálkozz nyulas fórumokon, vagy emeld fel a telefont, és kérdezd meg az állatorvost.
2011. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!