Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a nyulamnak csak az egyik...

Ha a nyulamnak csak az egyik szeme van kidagadva akkor is az a szim micsoda betegség támadta meg, vagy valami más oka is lehet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
fogtályoga van valószínű.és a tályog nyomja a szemet.sürgősen vidd állatorvoshoz mert megvakulhat.
2011. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már két napja ilyen az nagybaj
2011. szept. 9. 15:15
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha még 1-2 napon belül eljut orvoshoz akkor tud rajta segíteni.De nem szabad halogatni.tényleg vidd el állatorvoshoz mert nem fog látni.Nyomja a tályog a szemet ezért dülled ki.Lehet a foga nem jól áll és túlnőtt.Az állatorvos majd ellátja.
2011. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kösz
2011. szept. 9. 15:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi az a "szim micsoda", de ha esetleg myxomatosis-ra gondolsz annak mások a tünetei. Egyet értek az előzővel, valószínűleg tályog ami belül nőtt ezért kívülről nem látszik és ez nyomja a szemet. Sajnos ez még orvosi kezelésre sem reagál mindig jól de kordában lehet tartani ha meggyógyítani nem is. Feltétlen vidd el, tényleg mert nagyon csúnya vége lehet ha elhanyagoljátok.
2011. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor meggyógyitjuk a lábosba
2011. szept. 11. 11:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Remélem téged is így fognak majd gyógyítani ha beteg leszel.
2011. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja ez a gyógyítás?Akkor minek kérdezted?
2011. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azért mondtam, hogy jót kacagjunk mert én sose vágnám le a nyulaimat , nem lenne szivem . És az orvos azt mondta hogy csak árpás a szeme.
2011. szept. 12. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!