Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet Kecskeméten majmot venni?

Lehet Kecskeméten majmot venni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm mondta hogy az egyik állatkereskedésben árulnak majmot.Természetesen csak úgy adják oda hogy állatvédők látogatják folyamatosan ,stb.

Hol van pontosan ez az állatkereskedés?


2011. máj. 22. 20:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Most nem akarok izé lenni nem azért kérdem de te szereted az állatokat? Mert ha lehetne is tartani hazánkban majmot akkor is állat kínzás lenne! Biztos vagy benne hogy a barátod nem malacot mondott? Aztán ott vannak a példák! Hallottam olyanról hogy egy nő felnevelt egy kis majmot azt hiszem csimpánz volt egy nagy ketrece is meg minden! De........amikor elmúlt 3 éves és a nő egyszer bement a ketrecébe (épp ott volt a majom) ráugrott a nőre és állítólag letépte az arcát vagy mi. Nem tudom ebből mi igaz de szerintem ne akarj majmot tartani. Az állatkertben van elég és olyat is lehet csinálni hogy örökbe fogadod (természetesen nem olcsón) és ugyan úgy ott lesz csak te fizeted a kajáját stb. Ez mondjuk nemcsak majmoknál van hanem minden állatnál. Azt tudom hogy a sóstói állatkertben így van de hogy máshol is az már más kérdés...
2011. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, de szerintem ez baromság!
2011. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát én kecskeméti vagyok,de ilyenről itt még nem hallottam ...:D
2011. máj. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Majmot ne tarts minnél inteligensebb egy adott állat annál nehezebb gondozni rengeteg időt és pénzt kell rá szánni nem beszélve hogy egy majomnak nem jo az otthoni környezet!!!
2011. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ez ILLEGÁLIS. De jó lenne, ha utána járnál, és ha kiderül, hogy valaki majmot árul, feljelentenéd!

Egy majomnak még az állatkertben is hatalmas kifutója van (már mihez képest hatalmas, szerintem még az is állatkínzás), gondolod, hogy otthon a kertben megmarad???

vagy egész életében egy pár nm-es ketrecben tartanád?????

2011. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy lehet kapni. (:

Én nem kecskeméti vagyok de egy párat én is tudnék szerezni ingyen az utcáról. :D

Szóval ingyen betudtsz szerezni 5-6 db-ot és nem is kell messzire menni. :D

2011. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez fájt...
2011. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
19:55 nem haragszom mert én is elég nagy hülyeségnek tartom de akkor is vadállat és szerintem sokkal szebb a vadonban szabadon mint egy ketrecbe zárva!
2011. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!