Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsög vagy aranyhörcsög?

Törpehörcsög vagy aranyhörcsög?

Figyelt kérdés
miért?
2011. máj. 23. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
törpe hörcsög!aranyosabb,tisztább(saját tapasztalat).
2011. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább aranyhöri.

Hogy miért? Azért mert szerintem a törpehöri nagyon kicsi, könnyen meglóg, elég egy kis rés, de azért az Arany hörcsög egy kicsit nagyobb, könyebben tudod "kezelni" más érvem nincs

2011. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szebb az aranyhörcsög, jobban hasonlit egy mokusra.:)
2011. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Aranyhörcsög

nekem is az van és nagyon aranyos kedves és van egy kisögyés és sokszor kiveszi és játsik vele szolval szerintem aranyhöri:)

2011. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mindig jobban szerettem az aranyhörcsögöket, valahogy megnyugtatóbb a megjelenésük.
2011. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pearl, vagy mandarin törpehöri! A legszebbek!
2011. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dzsungáriai törpehörcsög, valóban tisztábbak és szelídebbek is. Nekem is volt egy, 2 évet élt...:-(
2011. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Aranyhörcsög. Szerintem aranyosabb és könnyebb megfogni, mert nagyobb, és nagyon sokféle színváltozatuk van. Én mindig aranyhörcsögöt vettem/veszek magamnak, mert jobban tetszik.
2011. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

az egyik osztalytarsamnak volt mindekettobol tobbszor is

azt mondta hogy az aranyhorcsog baratsagosabb ,tisztabb ,es nagyobb ,ja meg szebb

nekm nem volt horcsogom ,de az osztalytarsam horcsogeit lattam es az arnyhorcsog valoban kedvesebb es azokat tarsasagban is lehet tartani

2011. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

20:03-as vagyok


Utolsónak egyben ellent mondanék: Hörcsögöt egyedül tartsd, elég, ha te vagy neki, így érzi jól magát. Ők társaságban komoly sérülést szerezhetnek egymásnak! Társaság számára csak párzás szempontjából jó, de csak addig és nem tovább. Tapasztalat!!

2011. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!