Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögnek vagy a patkánynak...

A hörcsögnek vagy a patkánynak kell nagyobb akvárium? Melyik igényel több mozgást? Nagyobb helyet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Akváriumban egyiket sem érdemes tartani, hamar megfulladnának. :P

Amúgy nyilván a patkánynak kell nagyobb hely, mivel eleve legalább 2x akkora, mint az aranyhörcsög. És csak ketrecben szabad tartani, terráriumban nem.

2011. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akvárium a halaknak kell. Hörcsögnek meg patkánynak terrárium kell. Az utóbbinak nagyobb.
2011. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát szerinted??? Mos komolyan...:P
2011. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mi a különbség az akvárium és a terrárium között??
2011. máj. 23. 22:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Az akváriumban víz van és halak vannak benne.
2011. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Neked egyik sem való...

Ha IGAZÁN érdekelne, már régen utána tudtál volna járni.. Neten is rengeteg ilyen hely van, ahol leírják ezeket a dolgokat..

Egy állatnak meg kell teremteni az ideális feltételeket és ha még azt sem tudod, melyik a nagyobb, hogyan tudnád gondozni/foglalkozni vele?

Arra meg semmi szükség, hogy vegyél egyet és mikor meguntad a kukában, vagy az utcán köt ki... Felelős Vagy érte!!!!

2011. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
: D ok :D
2011. máj. 23. 22:32
 8/11 Salx Narval ***** válasza:
Én nagyon ellene vagyok annak, hogy üvegedényben tartsunk emlős állatokat.A ketrec sokkal jobb megoldás és igen, a patkánynak sokkal nagyobb a mozgásigénye.Legalább 1m hosszú és 50×50cm ketrec kell, mászókákkal és egyéb játékokkal,bújóhellyel.A hörcsögnek fele ekkora is elég, bár ő sem veti meg, ha mászkálhat kedvére.Én a törpémet tartom ekkora helyen.
2011. máj. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

csak sajnos ezt nem mindenkinek engedi meg az anyagi körülnénye ! : )

de köszönöm a válaszodat

2011. máj. 24. 16:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Terrárimra gondoltál nekem a hörieim abban vannak és semmi bajuk nincsen szerintem jobb a ketrectől mert nekem rács van a tetején és könnyeb takaritani is meg ha a földön van akkor a bogarak se másznak be és az állatka nem löki ki a forgácsot . És a ketrecet se tudja rágni. És nem fullad meg mert a tetején van a rács.
2011. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!