Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalackák kibirják...

Tengerimalackák kibirják szombat reggeltől vasárnap estig nélkülem?

Figyelt kérdés

4 malackám van,8 négyzetméteren vannak,jól tartottak,mindig kapnak enni ha megnyikkannak,el vannak kényeztetve,vizet is tisztát kapnak napi 2x,most hogy meleg van,többször is,mert panel,30fok már.

Viszont hétvégére el kell mennem,szombat reggel adok kaját,utána vasárnap este.

Szomszéd megbizható nincs,meg senki,akihez vinni szoktam őket ilyenkor,ők sem lesznek otthon.

Éhen nem halnak végülis,vizük lesz,mert vettem egy 1 literest,3 decinél több sose fogy.

De kaját sokat rakjak be,és kockáztassam meg hogy bezabálják egyszerre és felpuffadnak tőle vagy a szokásos adagnál kicsit többet csak és max éhesek lesznek mire hazaérek?

Táp,széna persze van és lesz előttük mindig.

A zöldséggel vagyok gondban.

Meg hogy a felmelegedett vizet nem isszák meg,elkényeztettem őket.


2011. máj. 23. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajuk, ha nagyon szomjasak megisszák a vizet :) Szerintem tegyél be kicsit több kaját, de a tápból mert azt általában nem annyira szeretik és nem fogják talán úgy bezabálni.
2011. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rég volt tengeri malacom, de mintha lehetett volna kapni direkt olyan kaját, amit napokon keresztül ettek, és nem tudták egyszerre befalni. Olyan volt, mint a rendes táp, csak egy tömbben volt. Érdemes rákérdezni egy állatkereskedésben.
2011. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem még jót is fog tenni nekik.Úgy aggódsz, mintha egy hétre mennél el.:D Ne félj, semmi bajuk nem lesz, adj annyit amennyit szoktál, találnak ők maguknak szénát ha kell.Több kárt okozhatsz azzal, ha telerakod zöldségekkel az etetőt.
2011. máj. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

karika formájú tömb,az fogkoptató gyanánt van nekik,de befalják 1 nap alatt

eszméletlen mennyiséget elpusztitanak


de kapnak kicsit több zöldséget,aztán ha elfogy lesznek tápon meg szénán

2011. máj. 24. 08:06
 5/6 anonim ***** válasza:
A vizet inkább több itatóban tedd be, mert ha egyet kirágnak, felborítanak stb. még marad. e semmi baj nem lesz, ez nem sok idő, egyetlen éjszakát lesznek maguk. :)
2011. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem ketrecben vannak,extrá rögzitett itatók,egy 1 literes meg egy 2 decis,és üveg,ezt nem rágja ki semmi:)


nem hagyom őket szivesen magukra,de a hordozójuk elég kicsi,nem szivesen nyomorgatnám őket,idegenek meg nem adom


de csak nem lesz bajuk

2011. máj. 24. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!