Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit nem ehet a tengerimalac?

Mit nem ehet a tengerimalac?

Figyelt kérdés
Hello! az lenne a kérdésem hogy miket NEM ehet a tengerimalacom??
2011. máj. 24. 19:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2011. máj. 29. 21:35
 12/15 anonim ***** válasza:
én néha szoktam adni az enyémnek egy kis káposztalevelet, azt megeszi ha van kedve, és brokkolit is szoktam neki adni, azt is szereti. a narancsot nem szereti mert savanyú, de a mandarint megeszi. és kevés krumplit is szokott kapni néha. és amiket még leírtak: uborka, paprika, répa, saláta, eper, görögdinnye, cseresznye, alma, banán + a banánhéjat is szereti, borsó héja, petrezselyem, karalábélevél, és az enyém imádja a zöldbabot úgy is ha a fagyasztottat kiolvasztom :) próbálgass adni neki mindenfélét, úgyis saját ízlése van, majd kitapasztalod mit szeret és mit nem :) de azért óvatosan, inkább naponta 3-4szer kapjon keveset, mint egyszer sokat, nehogy baja legyen :)
2011. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

P betűsök közül pl. pacal pörköltöt se ehet.

Vagy M betűtök közül ott van pl. az MTZ 50-es. Azt se eheti.

2011. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

19:03.as: nem az a lényeg,h. mit szeret, hanem az h mire van szüksége, mi árt, és mi nem árt neki... lehet szeretné azt is, amitől baja lenne.


salátához egy megjegyzés: nem szabad túúúl sokat adni neki, mert droghoz hasonló hatása lesz.

almát pedig csak kis darabokban, mert a savtartalma kimarja a szája szélét.

2011. jún. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 csaba dora válasza:
Amit a kisbaba nem ehet azt ő se eheti meg szóval a K-val kezdődőeket! <3 :)
2012. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!