Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kishorcsogom gomb alaku...

A kishorcsogom gomb alaku terrariumba tartom, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta, hogy nem egeszseges a gomb alaku csak a kocka. Mit tudtok, van valami igazsag benne? Feltem a kicsikem!
2009. márc. 15. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Az a lényeg, hogy minél nagyobb akvárium/terrárium legyen neki, hogy nagyobb legyen a mozgástere.
2009. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Ja, és a hörik a sarokba szoktak pisilni, meg pakolászni, lehet, hogy emiatt jobb lenne a szögletes.
2009. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
A lényeg, hogy legyen legalább egy A4-es lap méretű (kb.30x20 cm) alapterülete, ahol rohangálhat.
2009. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
az nagyon kicsi.... még benne a háza, a kajája, karika, meg sem tud mozdnulni benne.
2009. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is kocka alakú volt, emrt azt modntáka kőr nem vmi jó neki, megbolondulhat vagy vmi ilyesmi

és nagy tér kell neki

2009. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat!
2009. márc. 15. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hallottam erről,hogy nem egészséges mert nem szellőzik olyan jól a forma miatt.
2009. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!