Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Minden a vadászgörényekről?

Minden a vadászgörényekről?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok.Nagyon tetszenek ezek a kis gombócok.Szeretnék egyet,de nem nagyon vagyok tisztába azzal hogy mit eszik mekkora hely kell neki..stb.Ha tudtok linkelhettek oldalt amiket jónak találtok.Én találtam olyan oldalt ahol azt írták hogy a mindennapi friss zöldség fontos,de a másik helyen azt írták hogy hetente max. egyszer lehet nekik adni.Mennyibe kerül az oltása?Párban jó őket tartani?Ha tudtok linkeltek képet a saját ketrecetekről?Meddig élnek?Miket kell még tudni róluk?


Köszönöm a válaszokat.


2011. máj. 25. 21:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ebben is igazad van,de attól még a szagukat érzi a lakásban,és meg fog vadulni.Persze,ha ezt mind megoldod,anyagilag tudod őt finanszírozni,és van rá napi több órád,akkor vágj bele.Nagyon hálás kis jószágok.
2011. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsónak, társasági lények, és nem szeretnek egyedül lenni. még ne vágj bele. hidd el, ez egy vadállat, hiába is van háziasítva, és főleg, ha rágcsákók és kutya is van mellette akkor főleg, örülj, hogy ennyi állatod van, nem kell még egy púp a hátadra
2011. máj. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!