Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ne adjak neki paradicsomot...

Ne adjak neki paradicsomot meg paprikát? (nyuszi)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a nyuszóm mindig kap a reggelihez, vacsorához egy kis paradicsomot meg paprikát is. Mindig a legvégére hagyja meg ezeket, sőt, van, hogy meg sem eszi, csak 1-2 órával később, amikor már nincs más. Gondolom, azért, mert nem igazán szereti. Mit gondoltok, akkor hanyagoljam ezeket, és ne adjak neki? Vagy maradjon így, ahogy van, és ha éhes megeszi alapon maradhat? (Amúgy még szokott kapni mellé sárgarépát, fehérrépát, uborkát, néha retket, zellert, almát, ami épp van meg zöldeket)
2011. máj. 26. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én csak hörivel tudok érvelni, nekem az van..:) De vele is ez a helyzet, mikor kap répát, salátát stb..a paradicsomot meg a paprikát ritkán eszi meg, vagy csak eszeget egy keveset belőle. Szerintem attól még adhatsz neki, maximum ha nem eszi meg, akkor kilököd előle, ártani nem árt ha előtte van, ha úgy gondolja majd eszeget belőle. Én is így szoktam.
2011. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kér, szerintem ne erőltesd. Hadd egyen olyat, amit szeret. Úgy látom, azért nem kizárólag ezt a kettőt kapja, hanem próbálod neki változatosan adni a zöldséget. Csak hagyd ki, ami nem kell neki, így is elég jól lesz tartva.
2011. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kell neki, nem fogja megenni. Nekem a nyuszóm hangulatevő, van amikor ráveti magát a kajára, van amikor későbbre hagyja. Csak a paradicsommal vigyázz, mert ha túl sokat kap hasmenése lesz.
2011. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én paradicsomat,paprikát sohasem adok a nyuszimnak.
2011. jún. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!