Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért sír a tengerimalacom?

Miért sír a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Esténként szokott sírni a tengeri malacom, de van úgy, hogy nappal is. Van előtte kaja, és nem is úgy sír mintha éhes lenne. Magányos sem lehet mert ketten vannak a másik viszont sosem sír. Miközben sír ugrál és a fejét rázza. Miért lehet ez? Kérlek segítsetek, nagyon sajnálom és nem tudom mi lehet a baja.
2011. máj. 27. 08:36
 1/9 anonim válasza:
:( nem fáj neki valamilye? Abból gondolom ezt, h a fejét rázza, vidd el dokihoz.
2011. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy "sír"? Általában ha ugrál és közben rázza a fejét, akkor jól érzi magát. :)
2011. máj. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom milyen mikor úgy ugrál, hogy boldog! De ez nem olyan, látszik rajta hogy valami baja van! Lehet hogy atkás?
2011. máj. 27. 08:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Vidd el olyan orvoshoz aki ért a malacokhoz,nehogy a másik malacka is megbetegedjen!

Majd megírod,mit mondott a doki?Jobbulást neki!

2011. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben elviszem. És majd megírom mit mondott. De ha valakinek volt már ilyen baja a mlackájának az írja meg legyen szíves, mert csak hétfőn tudom elvinni orvoshoz.
2011. máj. 27. 10:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fül problémája van? Szerintem ,ha fáj a füle, akkor rázhatja a fejét, és ugrálhat. Mindenképp doki és kérd, hogy vizsgálja meg a fülecskét is.
2011. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Hogy telt a Malacka hétvégéje?Remélem már jobban van!Majd megírod,mit mondott neki a Doki?Addig is jobbulást továbbra is!!
2011. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elvittem dokihoz. és azt mondta nincs semmi baja.Azt mondta szerezzek neki egy fiut mert lehet az a gond.
2011. jún. 8. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi!Örülök hogy semmi baja!!!!!!!
2011. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!