Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Daganat lehet? (többi lent)

Daganat lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

A törpehörcsögömnek a szeme fölött van egy kisebb "daganat" szerű valami, szőr is lekopott róla.Nem tudom mit tegyek, gondoltam állatorvoshoz viszem, de előtte azért megkérdezem van-e erről valami tapasztalatotok. Amúgy nincs semmi baja, kicsit lassabb, mint volt, de ez szerintem a kora miatt van (1,5 éves).Ha el kell vigyem állatdokihoz ott mit kell csinálni?Ugye nem lesz pénzes a dolog? Köszönöm előre is válaszaitokat.

Egy aggódó höri gazdi.


2011. máj. 28. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a füle alatt volt ilyen, tályog volt! El kell vinned dokihoz, nagy valószínűséggel az. Szúrás okozza...Le kell neki szívni kap szurit, utána ha újra begyűlik akkor egy újabb kontrollra kell vinni. Pénzbe kerül, de nem vészes, ennyit megér szerintem az élete. Ha nem viszed el, magának ki vakarhatja, de az fertőzés veszélyes lehet...Üdv.
2011. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az én aranyhörcsögöm daganatos volt, a tiéd nem biztos, hogy az de mindenképpen vidd el orvoshoz! Ha lehet kifejezetten kisebb állatokhoz értőhöz! mert nekem pl az első helyen ahova elvittük inkább cicákat és kutyákat kezeltek és nem találtak semmit, egy másik helyen ahol ink. nyulakat hörcsögöket ott rögtön megtalálták mi a baj! jobbulást neki :)
2011. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az állattartás pénz, neked nem szóltak előre? Ha nem akarsz áldozni a hörcsögödre, el se vidd dokihoz, mert ingyen nem fogja meggyógyítani, akár daganat, akár nem.
2011. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!