Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Daganat a hörimen? :S

Daganat a hörimen? :S

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom a dzsungáriai törpehörcsögöm miatt, mert az orra mellett a pofáján kialakult egy hólyag, fel van dagadva, piros neki, meg van keményedve és biztos fáj neki, mert azóta a szotyit sem, a kukoricát sem és semmi olyat nem tud megenni, ami keményebb. :/ Aki látott vagy hallott már hasonlót, kérem írjon, fontos, nagyon aggódom szegény kis hörimért! :(
2011. júl. 28. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt törpe hörim és neki is volt valami daganata!Egyik napról a másikra (2éve után) kilógott valami rózsaszínű hólyag a szájából!:-S Olyan csúnya volt szegénykém!Biztos fájt is neki,de sajnos nem tudtam vele mit kezdeni!Pár nap múlva halott volt!:(
2011. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de az én hörcsögömnek a fenekére jött egy daganat, és 2 hét után meghalt. Egyáltalán nem látszott rajta, hogy rosszul érzi magát, vagy valami. Aztán az utolsó napján nagyon rosszul volt, felhívtuk az állatorvost. Azt mondta nem igen lehet vele mit tenni, mivel nagyon kicsi a teste, megműteni sem lehetne mert valószínű nem ébredne fel többé az altatásból...

Az enyém az utolsó óráiban nagyon jól érezte magát, kerekezett is, gondoltam de jó, lehet mégsincs semmi nagy baja... De lett. Egész éjjel "sírt", reggelre meghalt

De van olyan hörcsög amelyik még bírja pár hónapig, viszont ha látod rajta hogy szenved valószínű jobb, ha elaltatja az állatorvos.

2011. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a pofazacsija alatt van egy(nem magok), az állatorvos annyit mondott hogy le lehet műteni! Még él és jól van, nem zavarja a dudor! Műteni 1ébként nem érdemes, mert sokba kerül és nem biztos hogy túléli!
2011. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 x) ***** válasza:
Állatorvos! Van ilyen gyógyszerféle amit a vizébe kell fecskendezni az állatorvos tud adni. Nem akarlak elkeseríteni de az én hörcsögöm is így pusztult el.
2011. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyakori a hörcsögöknél a daganat és a ciszta is. Vidd el állatorvoshoz, a daganat műthető, a cisztát pedig injekciós tűvel leszívják.
2011. júl. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Most könnyebb kajákat adok neki amit nem nagyon kell megrágni, hátha az jobb mint a kemény magok. Ha nem javul, mindenféleképpen felkeresek egy állatorvost! Remélem helyrejön... alig múlt egy éves. :(
2011. aug. 1. 13:37
 7/8 x) ***** válasza:
Én is ott rontottam el hogy vártam hátha jobban lesz de sajnos a végén késő lett :/ de te tudod..
2011. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem sem érdemes várni, az én hörim is daganatos, most jött ki neki tegnap, de sajna csak holnap rendel az orvos, de én már legszívesebben ma vittem volna, mert ezeknél a kis állatoknál egy pár óra is sokat számíthat. Szerintem ne várj vele, max azt mondja, nem komoly, és rendbe jön magától.
2012. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!