Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az állatoknak is lehet kapni...

Az állatoknak is lehet kapni altatót?

Figyelt kérdés
Hogy csak aludjon, ne elpusztuljon.
2011. máj. 30. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Altatni orvosi beavatkozásoknál szoktak, de ott is van kockázat... Mire kellene, alvás zavara van a hörcsögnek, vagy mi?
2011. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Este nem tudsz aludni tőle, mert ő akkor kell igazán csak életre? Ha ez a gondod, akkor csak szólok, náluk ez a természetes.

Kockázatos dolog, főleg nem orvosként, de (nyilván) létezik.

2011. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A tengerimalacomat képtelenség megszelidíteni. 2éves, folyamatosan foglalkoztam vele, de az istenért sem hajlandó elfogadni, hogy felvegyem kézbe. Beletörődtem a dologba, ugyan úgy szeretem mint ha egy szelíd állat lenne, de itt lenne az ideje, hogy levágjam a körmeit, mert baromi nagyok. Barátomat ma úgy megharapta, hogy megrepedt az ujjcsontja... Nem tudok mit csinálni vele, az is elég lenne ha csak pár percre bekábulna...
2011. máj. 30. 19:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Sedalin paszta. Nem alszik el, de elkábul. Én ezzel nyírom a kutyámat, mert ő sem csipázza az ollót, és a köröm vágást. Van hozzá adagolási útmutató is, de ha kicsit túladagolod sem lesz semmi baja.
2011. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha elviszed az állatorvoshoz, ott speciális kesztyűvel megfogják, egy pillanat alatt lecsipkedik neki...
2011. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell neki semmit adni...csavard egy takaróba úgy, hogy levegőt azért kapjon, és csak az a láb lógjon ki, amin vágnád a körmöt...
2011. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, főleg a Sedalin paszta tippet!!!
2011. máj. 30. 19:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért én inkább dokihoz vinném, nem vagyok benne biztos, hogy a malac jól tolerálja a Sedalint... Legalább hívd fel az állatorvost, hogy szerinte nem lesz-e baja tőle.

Kutyának meg macskának használják és nem árt nekik, de a malac az rágcsáló, más az emésztése, az se biztos, hogy hat rá, nemhogy az, hogy nem okoz gondot.

2011. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha valaki malackát tart akkor tudnia kelle ha 1 malacot tarta egyedül akkor az van és nem enged meg semmit mert magányos , a legjobb ha veszel mellé mégy egyet

ha fiú akkor:4-6 hetes fiúmalacot

ha lány: mindegy milxen korú de lányt..

vegyél tengerimalacos könyvet... :kiskedvenecek : a tengerimalac

2011. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp állatorvos... a malac egy kilós, könnyen túladagolható, és ahogy mondták, nem hasonlítható össze egy macskával/kutyával.

A barátod meg egyen több kalciumot, mert ha a malacharapástól elreped az ujjában a csont, akkor súlyos csontritkulása lehet... vagy pedig te magad dramatizálod túl. Ha egyedül van a malac, az megmagyarázza a lelkiállapotát, szóval lehet egy kis pajtás, lehetőleg azonos nemű, elkélne ebben a szituációban.

2011. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!