Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az állatoknak vannak álmai?

Santiego007 kérdése:

Az állatoknak vannak álmai?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy szoktak e álmodni,mert van egy tengerimalacom és az elég furcsán viselkedik alvás közbe.
2009. ápr. 27. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem álmodnak az állatok is. Láttam videót aminn egy kutya például álmában "futott".
2009. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy vannak álmai az állatoknak!
2009. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tutira vannak álmai az állatoknak. Látnád a macskámat, mikor álmában nyávog és az állkapcsát rángatja, mintha madárra vadászna.
2009. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bizony szoktak, az én kutyum még morogni is szokott, és "úszni" a levegőbe a lábaival, miközben alszik :)
2009. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen:)

Az én tengerimalacaim is álmodnak:)mozog a fülük meg rágnak, meg furán mozog a szemük:)

Az én kutyusom is fut legtöbbször álmában:)

2009. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem igen!Az én macsekom nyöszörög,rángatja a lábát,vagy daggaszt!Tuti,hogy ilyenkor álmodik valamit!

2009. ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak álmaik.=)

Az én nyuszim is szokott.Volt már olyan is, hogy kivettem a helyéről és elaludt az ölembe majd rá később felugrott és hevesen vert a szíve.Szerintem rosszat álmodhatott!

2009. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert az én cicámnak is rángatózik az egész teste és a szeme, mikor álmodik!
2009. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!