Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszim h bírná elviselni?

Nyuszim h bírná elviselni?

Figyelt kérdés
Ha ki sztnék költözni külföldre, egy olyan helyre, ahol nyáron nagyon meleg van( 0 fok körül), ősszel-tavasszal pedig nagy a hőingadozás nap közben..menynire viselné ezt el a nyuszim?
2011. máj. 31. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az a hely, ahol a 0 fok nagyon melegnek számít?.:)
2011. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
északi vagy déli sark környéke :D
2011. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0 fokon forr a víz...
2011. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
gratulálok az értelmes hozzászólásokhoz(Y) 40 fok..
2011. máj. 31. 20:58
 5/10 anonim ***** válasza:
A nyuszik nagyon nem bírják a meleget, nyáron is folyamatosan "hűteni" kell őket. Ha olyan helységben lesz, ahol egy bizonyos hőmérsékletet lehet nagyjából tartani, akkor nehezebben, de megoldható. A meleg miatt jobban aggódnék, úgy kb. 24-25 fok körül vannak még okés állapotban, ezen felül kéne valami hűsítés.
2011. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát azt még meg lehet oldani, de a nagy hőingadozás nem probláma? mert én úgy olvastam h azt + a hirtelen időváltozásokat nem nagyon szeretik
2011. jún. 1. 10:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem kérdezz meg egy állatorvost aki ért a nyuszikhoz, akár telefonon is. Pl. Felicavet rendelő, Család utcai rendelő, rájuk lehet keresni.

Gondolom ott is tartanak kisállatokat ahova költözöl, azok ott születnek, megszokják a dolgot, + a gazdák biztosítják nekik a megfelelő helyet, hőmérsékletet.

2011. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a tippet:) am háát nem nagyon láttam ott nyuszit (bár ez nem jelenti h nincs is) + nem feltétlenül sztnék nyuszit ha kiköltözök, cs a sajátom nem sztném itthon hagyni mert szeretem:)
2011. jún. 2. 07:45
 9/10 anonim válasza:
Hagyd itthon a nyulad... Add nekem, én nagyon szeretem őket.
2011. jún. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a húsvéti nyuszit hogy ő hogy bírja a sok utazást=)
2011. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!