Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon kevés forgácsom van...

Nagyon kevés forgácsom van itthon) kb. egy maréknyi), ilyenkor már nem tudok venni sehol, de a tengerimalacaim alma elég koszos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Macskaalom van csak itthon, de úgy hallottam, hogy azt nem nagyon kéne.
2011. jún. 4. 13:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Honnét gondoljátok hogy Pesti?Lehet azt sem tudja mi az a Duna Pláza!Kérdező?
2011. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Duna Pláza: az emeleten van egy állatos bolt, az nem jó, mert drága, a metrószinten az jó, mert olcsóbb és minden van benne.
2011. jún. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De láttad, hogy tartják ott az állatokat?:( Én ha fele annyiért adnák ott a dolgokat, akkor sem támogatnám:( Egyébként meg azt sem tudjuk, hol lakik a kérdező, és azon az 1-3 napon már semmi nem múlik, tesco, auchan meg elég sok felé van, ott is lehet venni:)
2011. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok pesti :D Békés megyében élek :D De úgy oldottam meg, hogy kértem bnőmtől. De köszönöm a normális válaszokat :)
2011. jún. 7. 18:40
 15/15 anonim ***** válasza:

Örülök hogy sikerült megoldani!

Jó egészséget a malackáknak!

2011. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!