Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányt csak fiatal korában...

Patkányt csak fiatal korában érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

Vagy az idősebb is ugyanolyan ragaszkodó lesz?


Mennyi idősen a legjobb?


2011. jún. 4. 22:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
5%
hujeseg patkanyt venni!! minek azt:)) egy rohadt budos gusztustalan csuf allat
2011. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem
2011. jún. 4. 22:55
 3/13 anonim válasza:
nyilván kiskorában a legérdemesebb, mint minden állatot
2011. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én olyan 1 honapos koraban vehettem nagyon edes volt mikor meg kicsi akkor sokkal jatekosabb:D
2011. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
szia! én nem olyan túl fiatalon vásároltam a patkányomat, kb 3-4 hónaposan, de nagyon ragaszkodó, engem nagyon szeret, mindig rajtam mászkál, szeret a vállamon utazni. sztem attól függ, hogy mennyit foglalkozol vele, és milyen helyről származik! sok sikert a patkányneveléshez :D egy 1 éves csuklyás patkány gazdija :D
2011. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1. válaszoló, te is inkább tanulnál helyesen írni, nem itt osztanád az "észt" :DD a patkány igen is lehet aranyos állat, ha nem a csatornalakóról van szó. és neked semmi közöd ahhoz hogy ki milyen állatot tart, vagy akar tartani, úgyhogy nem kéne leszólni a másikat mikor értelmes dolgot kérdez.
2011. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
hát igen! nekem nagyon rendes patkányom van, tiszta, egészséges, ragaszkodó! úgyhogy a rossz hírük ellenére igenis nagyon aranyosak!
2011. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. Kereskedésből nemigen érdemes idősebbet hozni (igaz, még fiatalt se nagyon), mert ott általában nem foglalkoznak velük, de fiatal korban még jobban nevelhetők, szocializálhatók. Ha olyan helyről hozod, ahol foglalkoztak vele, megszokta az ember közelségét, szelíd, akkor lehet idősebb is.
2011. jún. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
naigen, kereskedésből gondoltam... vidéken lakom és sehol nincs patkánytenyészet... ezért kérdeztem, mert kereskedésekben fiatal állatot nemigen találni
2011. jún. 5. 07:54
 10/13 Platypus ***** válasza:
Ha egy állattal nem foglalkoztak eleget kis korában, akkor felnőttként nagy kihívás megszelídíteni. De ha a patkány eleve szelíd, akkor felnőtt korában is jól tűri a gazdaváltást, hamar megszokja az újat is és ugyanolyan ragaszkodó lesz, mintha kiskorától ott lenne. Magyarul a patkány nem egy egygazdás állat, de a nevelését kicsiként kell elkezdeni. Kezdőként nem a legjobb ötlet felnőtt bolti patkányt venni. Inkább keresd meg a noé állatotthonnál a rágcsamentőket, náluk örökbe fogadhatsz már "előnevelt" patkányt.
2011. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!