Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A höritek önitatóból vagy...

A höritek önitatóból vagy tálkából iszik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

egyikből se, mivel nincs és nem is lehet.. ://

szerencséd van h neked megengedik. :D

2011. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Önitató. Sokkal tisztább és kevésbé macerás, nem fogja felborítani neked óránként. :D
2011. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Önitatóból. Nagyon aranyosan iszik belőle. Próbáltam a tálkát is, de az nem vált be, ezért vettem egy pici, egereknek való itatót.
2011. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az aranyhörcsögömnek volt önitatója, de mivel nem használta, nem ivott belőle, ezért kivettem. A vizet a gyümölcsökből és zöldségekből veszi fel.
2011. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
tálkát kiborítják, jó esetben telepakolják maggal vagy beleesik egy csomó forgács
2011. jún. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem nem használta egyiket sem. sok gyümölcsöt,zöldséget kaptak, és mindig fedezve lett nekik, a mennyiség.
2011. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A miénk önitatóból. :D
2011. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én régen valami krémnek a dobozát mostam ki, de az is lehet hogy alapozó vagy púder volt benne, anyámnak valami ilyesmi cucca volt. Az egy jó nehéz, vastag kis üvegtál volt és nem tudta felborítani. A forgácsot néha beleszórta, de mindennap kapott friss vizet úgyhogy ez nem volt gond.
2011. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az egyik hörcsögömnek önitató, a másiknak tálka, de a tálka nagyon nem jön be. Percenként cserélni kell, mert mindig beletúrják a forgácsot (csak lusta vagyok elmenni és venni).


Aki pedig azt állítja, hogy zöldségekből veszi fel azt a minimum 5 deci vizet, amit naponta megiszik, az egy tapasztalatlan fafej.

2011. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Önitató. Az sokkal jobb mint a tálkából. A tálból simán kiborítja.
2011. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!