Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörcsögnek mit lehet...

A törpehörcsögnek mit lehet adni enni? Lehet paprikát?

Figyelt kérdés
2008. febr. 20. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy rágcsálonak sem lehet adni olyat ami felpuffasztja, káposzta, karalábé..... Amúgy van ezer féle hörcsög eledel, meg azok ehetnek gyümit is. víz is kell nekik, olyan szopós palackból. meg sok sok forgács, imádják a mély forgácsot ahol akár kenyáig is elásnak.
2008. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Adhatsz neki gyümölcsöt(pl.:alma, körte...), zöldséget, inkább répát, de lehet kisebb mennyiségben salátát, káposztát, krumplit, és akár paprikát is(de azt nagyon ritkán)adni neki. Meg én szoktam néha tyúkhúrt is adni az enyémnek, és nagyon szereti.:) De tényleg figyelj arra h ne túl sokat adj azokbol a zöldségekből amelyikek felbuffaszthatják... remélem segítettem!:)

2008. febr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a répára szavazok, meg a salátára meg lóherét is adtam neki. Az enyém nagyon szerette, egy tanács, vigyázz a mandulával és olajos magvakkal néhány tartalmas arzént (kis mennyiségben) de az már elég hogy kikészítse a kis hörcsögöt... :-(
2008. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden gyümölcsöt megesznek! Nézd meg ezt: [link] itt sok infót találsz róluk!:)
2010. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"A hörcsögnek készített magkeverék megfelel igényeinek. Emellett adjunk neki zöldséget és gyümölcsöt. Kedvencei a sárgarépa, kígyóuborka, saláta, paradicsom, és a paprika. Ne adjunk déligyümölcsöket, erős paprikát, hagymát, és ne adjunk krumplit keményítőtartalma miatt. Fogkoptatásra legjobb a száraz kenyér, ami akár egy hónapig is kitart." /Wikipédia/

Olvastam, hogy szereti még a görögdinnyét is.

2010. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Paprikát lehet adni kedvencünknek, de csak keveset:)
2010. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!