Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meghal ha megcsípik?

Meghal ha megcsípik?

Figyelt kérdés

Tényleg meghalhat a nyúl, ha megcsípi a szúnyog? Hol lehet erre védőoltást kapni és mennyibe kerül?

Köszönöm.


2011. jún. 8. 20:36
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
nekem már volt nyulam nekik megcsipte az orrukat egy szúnyog és meghaltak :\ nem nagyon van erre védő oltás szerintem...
2011. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És a hörcsög és papagáj ugye nem hal meg a szúnyogcsípéstől??? Mert nálunk szoktak lenni szúnyogok.
2011. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem, azok nem. Van ellene védőoltás, max 3000 ft-ba kerül, állatorvoshoz vidd el, és beadja neki. Myxomatozis a betegség neve, amit terjesztenek, belehalhat nagy eséllyel, vagy ha nagy szerencsével túl is éli, akkor örökre csúnyácska, sebhelyes marad. Van viszont kombinált oltás is, az kb. 4000, én azt javaslom, az RHD ellen is véd.
2011. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkitől, aki segített!
2011. jún. 14. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!