Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hányszor adjak egy nap enni a...

Hányszor adjak egy nap enni a tengerimalacaimnak? Képesek 4x 5x enni egy nap, mert ha nem adok nekik akkor visítanak. :S mit csináljak velük? Tiszta a helyük is és friss víz van előttük mindig.

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a magvak a fő eleséguk? Abbol szorjal be legalabb egy heti adagot, és akkor esznek belole, amikor akarnak. Lágy elesegbol meg 1-3 naponta 1x eleg annyit adni, amit egyszerre megesznek.
2011. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen imádják a magvakat :) akkor adhatom bátran,és nem fogják betegre enni magukat? :)
2011. jún. 9. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:

táp legyen mindig előttük,egyenek amennyi tetszik


és ami a lényeg,széna legyen mindig nekik

plussz napi 2-3x gyümölcs,zöldség


ne éheztesd őket

2011. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ezek addig esznek míg kaja van előttük.Mikor az én malacaim teli eszik magukat akkor szét terülnek.:D ÁVagy a ház tetején alszik valamelyik xd
2011. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, az allat nem eszi tul magát.:)
2011. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) csak nagyon féltem őket mert imádnak enni és hát elég nagy pocakjuk van :)nem szeretném,hogy bármi bajuk essen
2011. jún. 9. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem is pont ugyanez a bajom. olyan koncert van egész nap, hogy nem lehet tőlük megmaradni. kánonban visítanak :D


pár salátalevelet beteszek neki, azzal elvannak. de rá 2 órával megint jön a szöveg. pedig mindenük megvan. ilyen haspókok.

nem baj, majd ha elmegyek dolgozni 12órákra, akkor megnézem, h kinek szövegelnek :P éhenhalni tuti nem fognak, max leszoknak a hisztiről.

2011. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15:12 vagyok


első pár évben nekem is visitottak

ha hazaértem,nekik adtam zöldséget mielőtt akár csak le öltöztem volna (széna,táp mindig van és volt előttük,ők a zöldségért visitanak)


aztán leszoiktam arról hogy ők legyenek az elsők.Hazaérek,leöltözök,kipakolok,és 20 perc múlva adok nekik enni.

azóta nem visitanak


pedig se több se kevesebb kaját nem kapnak,csak nem akkor adok amikor visitanak:)

2011. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!