Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a jobb tengeri malac...

Melyik a jobb tengeri malac név? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Kedden kapok (kölyök) tengeri malacot valószínűleg lányt. A következő nevek merültek fel:

- Rozi

-Bambusz

- Bizsike


Melyik a jobb és miért. Ellen vélemények is! De ötletek is jöhetnek


l/12


2011. jún. 12. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyen Pompon :) Az egyémet igy hívták..és sztm tökre illet rá...a tieid közül sztm a Bambusz...aranyos lenne:)
2011. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem a Bambusz nagyon bejövős.A Bizsikét inkább egy tehénnek , a Rozit pedig egy szamárnak adnám. Nekem is van egy tengerimalacom , neki baromi kreatív neve van: Kormi. Bár ő kan malac.:)
2011. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Bambusz a nyerő. :)
2011. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyetértek. a bambusz nagyon cuki :)a Roziról nekem egy nagymama jut eszembe a Bizsikéről szintén :D Írisz, Lola, Lina :)
2011. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
legyen bözsike.
2011. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bambusz:) ez naon arii. De ezeken kivül is válszthac nekik nevet.Pl. fajta szerint (hosszú-rövid szőrű) Hosszúszőrűnek lehet: Pamacs (enyémet igy hivják), Bolyhoska,Bojtocska

Rövidszőrűnek adhatsz bármien nevet.

Lehet még választani szin alapján is,lusta wagy éber,mennyit eszik stb.

2011. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!