Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy tengeri...

Mennyibe kerül egy tengeri malacnak ketrec? Melyik a jobb az akvárium vagy a ketrec? Melyik az olcsóbb?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

a terrárium ( nem akváriumnek hívják, ha nem vizi élőlényt raksz bele vízzel együtt:) olcsóbb egy tengerimalacnak elég ketrec kb 10-12 ezer vagy több terrárium kb 6-7 ha találsz olcsóbb helyet

én a terráriumot javaslom, egyrészt nem rúgja ki az almot, másrészt a tengerimalac nem szokott mászni nagyon, felesleges neki egy magasabb ketrec...

2009. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy a terrárium tetejére azért rács kell, nehogy megfulladjon
2009. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy kisállatnak jobb a ketrec!Nyáron a terráriumban akár megfulladhat,ha van rács a tetjén,ha nincs.Az üveg a halaknak,hüllőknek való.A ketrecben tartott malac sokkal barátságosabb,jobban tud a környezetére reagálni.Én 6000 ft-ért láttam itt a kereskedésben,amiben 2 mali bőven elfér.
2009. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha nem teszek a terrárium tetejére rácsot akkor kimászik?
2009. máj. 17. 18:53
 5/14 anonim ***** válasza:

nem kell a napra tenni, és nem fullad meg és nem kap hőgutát...

a barátom malacainak terráriumán nem volt semmi tető, de az olyan magas volt, hogy nem érték el és kiugrani sem tudtak( a tengerimalac amúgy sem ugrálós)


amúgy hol van az az állatkerskedés? mert nemrég vettünk deguknak való ketrecet, de az majdnem 9ezer volt, és nyáron valszeg kell egy új (egy patkánynak lesz)...egy tengerimalac amúgy kicsit nagyobb mint egy degu

2009. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 17. 19:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy elég nagyméretű ketrecem azt 6000-ért neked adom. Jó állapotban van, deguk voltak benne....
2009. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de még nem kell ketrec még egy kicsit később lesz malac.
2009. máj. 17. 19:07
 9/14 Santiego007 válasza:
Nekem ketrecbe van. igaz,hogy drágább de viszont abba nyitottabnak érzi magát és főleg nyáron annyira nem büdös mert jól tud szellőzni a rácsok végett nem úgy mint a terrárium.
2009. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A ketrec sokkal jobb. Ha terráriumban tartod vad lesz és félős, nem érik úgy a környezeti ingerek. A terráriumban nyáron tényleg meleg lehet, befüülledhet. Van olyan ketrec, amiből nem tudja kirugdosni a forgácsot. Sokkal jobb a ketrec. És ha szeretnéd, hogy jó legyen a malackádnak, ne az ár alapján dönts, hanem úgy hogy neki hogy lenne a LEGJOBB. Persze terráriumban is eléldegél, de az optimális a ketrec.
2009. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!