Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek MAJD a tengerimalac...

Mit tegyek MAJD a tengerimalacom akadály pályájába? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Kedden kapok tengeri malacot. És mivel játszótársa még egyből nem lesz, azzal szeretném boldogítani, hogy kalandokat "szervezek" számára. Hallottam, hogy érdemes nekik akadálypályát készíteni. (már rajzoltam egy tervet)

De mit rakhatnék be neki? Eddig könyből készűlt labirintus része is van ahol finomságok és akadályok vannak.A végén egy emeletes akármi amin házikó, csemege. Mit javasoltok? Milyen játékai legyenek? Mindent várok ami hasonlít a kérdésemhez!


L/12


2011. jún. 13. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit tegyek a jövőbeli tengerimalacom akadály pályájába?

Ha most nézel hogy mi a bajom akkor bemásolom neked:"Mindent várok ami hasonlít a kérdésemhez!"

2011. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem amik kapcsolatos. Egyébként nem értettem, hogy mit mondasz. :/
2011. jún. 13. 12:53
 3/7 A kérdező kommentje:
*kapcsolatosak
2011. jún. 13. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:

A kedves elsőnek az a baj, hogy sem helyesen írnod, sem fogalmaznod nem sikerült a kérdés kiírásakor.

Egyébként van egy csomó videó malac akadálypályákról, nézegesd meg őket:

http://www.youtube.com/results?search_query=guinea+pig+agili..

2011. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
baja*
2011. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

háááát nem túl tanácsos az első 2 hétben kivenni a ketrecből...

inkább nyugodtan beszélj hozzá csalogasd ki a házikóból 1 salátalevéllel vagy csak rakd be a kezed hozzá és hagyd h megszagolja... :)

amúgy a tengerimalacokat télleg nem szabad egyedül tartani... minnél előbb vegyetek mellé még 1-et

mindenképen 100x50-es ketrec kell neki(k)

még sokat olvass róluk és tartásukról mielőtt megvennéd őt(őket)

ajánlom ezt a könyvet (nagyon hasznos tanácsok és minden a tartásról , szoktatásról , etetésről...) : [link]

2011. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A könyvtárban van vagy 2-3 könyv a tengeri malacokról és ez is bet van. Majd kiveszem ;) De csak otthon termesztett salátát lehet adni nekik, jól tudom? Mert megbízhatóbb. :) Kiderítem, hogy melyik a kedvenc finomsága. Osztálytársamnak olyan....unokatesvéri kapcsolatban lehet majd a megvevendő malackával. :) Az tengeri malac (o.társamé) viszonylag haar oldódott (pár óra)


Remélem nem úgy járok mint Kócival (gombás volt valószínű, 2 hétig bírta a távollétemben meghalt) De itt rendesen gondozzák és rengeteget tudnak róluk.

2011. jún. 14. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!